Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

Facebook Timeline

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

 

Site-ul e pentru colectarea de informatii, nimic mai mult.

Si studii sociologice, evident, mai ales asupra grupurilor, cine socializeaza cu cine, ce opinii au, din ce alte grupuri fac parte samd.

Pentru a putea prevede dinamica maselor mai incolo, cand se va schimba totul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am obisnuit. Cum ma obisnuiesc cu toate cele . Eventually

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

no like - dar crecă lui Zuckerberg nu-i pasă

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie personal mi sa silit sa aud de site-uri sociale, in special de Facebook care e singurul unde am cont. Singurul motiv pentru care mai tin contul activ este pentru a mai comunica din cand in cand cu unele rude si prieteni de peste ocean, a vedea poze cu ei si ei cu noi. In rest nu activez deloc pe FB iar contul meu este void de informatii personale si super private. Totodata cred ca sunt unul dintre membri care are cele mai putine persoane in lista de prieteni pe FB...13 dintre care 6 sunt membri de familie. :lol:

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai aud de unii ca posteaza absolut tot ce fac, pe Facebook, unde se afla, cand, cu cine, etc. Serios ? De parca intereseaza pe cei 3000 de prieteni pleasantry.gif din lista, ca Xulescu se afla intr-un respectiv moment al zilei la cafeneaua nustiucare si ca a baut un espresso si mancat o grisina.

Jizas Christ, a innebunit lumea.rolleyes.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie personal mi sa silit sa aud de site-uri sociale, in special de Facebook care e singurul unde am cont. Singurul motiv pentru care mai tin contul activ este pentru a mai comunica din cand in cand cu unele rude si prieteni de peste ocean, a vedea poze cu ei si ei cu noi. In rest nu activez deloc pe FB iar contul meu este void de informatii personale si super private. Totodata cred ca sunt unul dintre membri care are cele mai putine persoane in lista de prieteni pe FB...13 dintre care 6 sunt membri de familie. :lol:

 

Sa inteleg ca nu ai nevoie de prieteni noi pe facebook ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai aud de unii ca posteaza absolut tot ce fac, pe Facebook, unde se afla, cand, cu cine, etc. Serios ? De parca intereseaza pe cei 3000 de prieteni pleasantry.gif din lista, ca Xulescu se afla intr-un respectiv moment al zilei la cafeneaua nustiucare si ca a baut un espresso si mancat o grisina.

Jizas Christ, a innebunit lumea.rolleyes.gif

 

 

pai e cool sa stai la cafenea si sa tastezi de pe telefonul mobil pe facebook tot felul de stiri la cald

si mie mi se pare ca facebook este de fapt asa cum spunea si finnian ceva mai sus, o modalitate de a colecta informatii despre utilizatori

iar nebunia ca poti fi prieten cu cine stie ce vip la moda asta e belea curata :crazy: de parca ala ar stii cine sunt toti fanii din lista de prieteni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca nu ai nevoie de prieteni noi pe facebook ?

Daca nu sunt prietenii mei si in realitate, nu, nu am nevoie pentru ca eu nu consider prieteni niste membri virtuali de pe un social site, oameni pe care nici nu-i cunosc. Pentru mine sunt ei sunt oameni cu care nu am absolut nimic de discutat si de impartit din viata mea.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai aud de unii ca posteaza absolut tot ce fac, pe Facebook, unde se afla, cand, cu cine, etc. Serios ? De parca intereseaza pe cei 3000 de prieteni pleasantry.gif din lista, ca Xulescu se afla intr-un respectiv moment al zilei la cafeneaua nustiucare si ca a baut un espresso si mancat o grisina.

Jizas Christ, a innebunit lumea.rolleyes.gif

Da, nici eu nu inteleg trendul asta. Io cre` ca asta e boala secolului, nu stresul. :lol:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×