Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

Facebook Timeline

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cand intru azi pe FB,hop si paginea mea cu o oroare.....timeline-ul ala.....

Vreau,daca puteti sa imi subliniati si mie ce gasiti voi pozitiv in timeline? Ii super aglomerat, pagina aia pe doua...nu imi place si va deveni obligatoriu.Si nu prea poti alege pagina veche....ii prea complicat pana ajung acolo si tine doar cat ii o sesiune on setarea...

 

Voi ce parere aveti de timeline? Va place? E doar o chestiune de obisnuita?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer vb mie imi place mai mult asa cum e acu.EU mi-am facut setarea asta de prin decembrie si sunt foarte incantata.Imi place aspectul care il are ,e mai unic asa.Dar e doar un simplu punct de vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai timeline nu e ala. Mai timeline era infatisarea veche. Asta noua e prea confuza... de ce or fi impartit pagina in 2 ? :mellow: Nu inteleg nimic. Eu inca am infatisarea veche. Pacat daca zici ca va deveni obligatorie. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu pe unde am citit ca Facebook are de gand sa caute si sa foloseasca informatii postate pe alte site-uri de persoane pentru a completa profilul vietii lor. Nu stiu daca e adevarat si cum s-ar face asta, poate doar pe baza numelui; adineauri citeam ca nu ar fi vorba decat despre informatii postate pe Facebook mai demult.

 

Imi place sa citesc articole de genul, ma mentin lucida, pentru ca ocazional imi aduc aminte ca era distractiv sa tin legatura cu atata lume si ma tem sa nu ma apuce vreodata sa imi deschid iarasi cont.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foloseste addonul "Social Fixer for Facebook" disponibil pentru descarcare la http://socialfixer.com/ si o sa poti sa revii la vechiul aspect al facebook

 

Multumesc, voi incerca.

 

Eu nu stiu despre ce vorbiti :pardon: la mine nu a ajuns schimbarea.

Am inteles ca va ajunge la toata lumea din pacate. :stars: Ca sa vezi intreaba ia la puricat lista de prieteni,unii poate au deja.

 

Nici mie nu-mi place, ce-i brambureala aia. Da' cica e numai pana ti se da ochiul.

Acest nou aspect putea sa fie optional,este,in viziunea mea "let`s fix something that was working".

Si majoritatea celor cu care am vorbit il displac profund. Sa speram ca ne-am obisnui.

 

Ok, contul meu este doar din 2010 deci nu am prins alte "marete schimbari", dar are toate sansele sa imi reduca activitatea care se limiteaza la contact cu prietenii. Motiv pentru care nu pot inchide contul.

 

Nu mai stiu pe unde am citit ca Facebook are de gand sa caute si sa foloseasca informatii postate pe alte site-uri de persoane pentru a completa profilul vietii lor. Nu stiu daca e adevarat si cum s-ar face asta, poate doar pe baza numelui; adineauri citeam ca nu ar fi vorba decat despre informatii postate pe Facebook mai demult.

 

Imi place sa citesc articole de genul, ma mentin lucida, pentru ca ocazional imi aduc aminte ca era distractiv sa tin legatura cu atata lume si ma tem sa nu ma apuce vreodata sa imi deschid iarasi cont.

 

Asta ar mai lipsi! Desi paranoia mea imi spune ca e foarte posibil sa se intample.

Cand l-am facut era ceva de genul....don`t give me your email, we`ll hook up on FB....pur si simplu era o jena sa nu ai contul. :crazy:

Editat de Kilkoana
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca sunt in ceata, nu-mi gasesc pe wall-ul meu exact tot ce postez, de ex. uns ubiect de pe blog, o muzica de pe youtube, nu stiu inca unde sa caut ... asta e, trebuie sa ne obisnuim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×