Sari la conținut
Forum Roportal
nu vreau

nu vreau

Postări Recomandate

Eu am trait si chestii naspa si incomode, mai ales pe vremea lui... lui "ala". Cand imi amintesc de armata!... :doh: Dar daca pot sa traiesc la un anumit standard acum, nu am chef sa mai tund din el. Sigur, daca lucrurile s-ar schimba, m-as putea bucura din nou, si de o bucata de slanina, un colt de paine uscata, un foc de lemne sub cerul liber, si asa mai departe. Totul e foarte relativ in viata asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce-o sa va mai doriti intoarcerea la natural... la simplu, la pur...

 

spunea cineva candva ca de regula, cea mai buna solutie intr-o problema e cea mai simpla... cum le place unora sa-si complice chiar viata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu le am cu stadioanele. Nu as dori sa comentez, si asta pentru ca nu vreau sa se simta lezati oamenii carora tocmai ca le plac. Personal, consider cladirea aia un gunoi mare, in care s-a investit foarte multa munca si foarte multi bani. Il ocolesc cu grija.

 

Fata Clujului se schimba mult in bine; parcul, toata zona centrala devenita mult mai prietenoasa, astea toate imi plac. Si pe acolo imi petrec cel mai mult timp. Hmm... Si malul Somesului e fain, minus faptul ca-s prea multi oameni cu caini, cu oameni. Si cu caini. In fine, ai prins ideea...

 

De umblat, umblu pe unde sunt multe masini, mult praf si poluare, ca pe acolo nu sunt oameni (pietoni) si imi pot limpezi gandurile - nu ai decat sa te tot minunezi! Orice varianta pentru masini grele sau platforma industriala will do the job nicely...

 

Clujeanul preferat... prietena mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand cine-i ala? OK, OK, am auzit ca e un politician, dar mai mult nu stiu despre el. Is total paralel cu politica, si sper ca asta sa ramana asa.

 

Fotbalul... Sportul ma intereseaza doar in masura in care il practic eu. In rest, e useless, o metoda de a abate atentia maselor de la ce e esential. Dar uite ca e o metoda redundanta. Pe mini ma doare la pix de politica si fara sa practic sportul cu telecomanda... Ii las cu ale lor, pe toti; imi vad de ale mele, eu asa am gasit ca e bine pentru mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×