Sari la conținut
Forum Roportal
Raduioan

SOLDATEI,COWBOY,INDIENI,CAI,ANIMALE,AVIOANE,TRENULETE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca am postat unde nu trebe ma iertati si va rog sa ma indrumati unde trebe.

Vreau sa cumpar,CAWBOY,INDIENI,SOLDATEI,CAI,ANIMALE,AVIOANE MICI DE PLASTIC,cam ce aveam cand eram copii,cine are orice chestii din astea,nu le mai foloseste si vrea sa le vinda la preturi mici vreau sa le cumpar,sau daca cineva gaseste "PUNGI" cu di astea prin piete sau magazine la voi in orase ca la mine nu sant,imi cumparati si le cumpar de la voi prin posta romana.Cum erau de exemplu avioanele alea mici din plastic,masinute armata,soldatei verzi,cawboy,indieni,luptatori,cai,ferma animale,daca gasiti prin "vechituri" si le vindeti,poate le dati ieftin,cu un salar de muncitor in fabrica stiti cum e Sau daca gasiti prin piete,magazine la voi,chinezesti normal.

Vreau sa fac pentru fiu-miu,are 3 ani luna viitoare si vreau sa traiasca macar parte din ce am trait eu cu ele,vazand ca oricum ca ii plac astea,cine ma poate ajuta sa o faca va rog !

Va multumesc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa cumpar,CAWBOY,INDIENI ... Vreau sa fac pentru fiu-miu, 3 ani

 

 

N-am stiut ca s-au jucat candva cu Cowboy si Indieni baietii in ROmania!!! In State se jucau in curte unii erau indienii iar altii cowboys si aveau si arme de jucarie, dar n-am auzit ca si acolo a fost la moda chestia asta. Fiul meu cu masinute se juca mereu, adora macaralele sau masina politiei ca jucarie sau Salvarea ca aveau sirene. Lego pe urma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am stiut ca s-au jucat candva cu Cowboy si Indieni baietii in ROmania!!! In State se jucau in curte unii erau indienii iar altii cowboys si aveau si arme de jucarie, dar n-am auzit ca si acolo a fost la moda chestia asta. Fiul meu cu masinute se juca mereu, adora macaralele sau masina politiei ca jucarie sau Salvarea ca aveau sirene. Lego pe urma.

Da ne jucam cu totii,pe vremuri cand erau cu carul,vorbeam de figurinele mici din plastic,era doar o idee a mea ce vreau sa o pun in practica,da vremurile bune din astea se alcatuiau pentru baietii romani,numai bine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×