Sari la conținut
Forum Roportal
teompa

Nu vreau sa mai traiesc in Romania voastra!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unele femei sunt campioane la raliuri... si unii romani castiga salarii bune in Romania, pe merit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca sunt capabil sa port o discutie, bazandu-ma pe argumentare si fara a fi nevoit sa ma folosesc de invenctive, cu exceptia unor cauze extraordinare, atunci cand interlocutorul solicita in mod expres asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu aveam doar o curiozitate vis-a-vis de curiozitatea ta.

 

ps: si degeaba esti capabil. important e sa si vrei. deci ai intentionat detalierea.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unele femei sunt campioane la raliuri... si unii romani castiga salarii bune in Romania, pe merit.

Stiind ca te bazezi pe exceptii, normal ca sunt si care castiga salarii bune si pe merit. Dar si acesti oameni, vrand-nevrand (chiar si foarte rar), tot se lovesc de inconvenientele ce le ofera o tara tinuta in mod deliberat in mizerie.

Ca si drumul pana la Mall, piscina, club, chiar si teatru, tot mai are vreo doua-trei gropi, desi acesta contribuie in mod considerabil din propriul salariu, ca aceste probleme sa fie remediate si nu lasate in seama saraciei tarii, pe care multi o accepta cu lehamite.

Eu aveam doar o curiozitate vis-a-vis de curiozitatea ta.

 

ps: si degeaba esti capabil. important e sa si vrei. deci ai intentionat detalierea.

Eu cred ca tu mai ai putin si devii nervoasa pe mine, pentru ca refuz sa impart acelasi punct de vedere cu tine, cand abordez astfel de discutii.

Te rog sa nu mai duci in derizoriu discutia, doar de dragul de-a te agata de ceea ce spun eu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca tu mai ai putin si devii nervoasa pe mine, pentru ca refuz sa impart acelasi punct de vedere cu tine, cand abordez astfel de discutii.

 

Of, Doamne.

Bine, nu o sa mai discut cu tine decat atunci cand voi avea impresia ca impartasim aceeasi parere. Zici ca te mananc, nu alta.read.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fireste, caci sunt om dificil, numai ca pe parcursul vietii am insistat sa transform asa ceva intr-o calitate ce ma poate ajuta enorm pe plan individual.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fireste, caci sunt om dificil, numai ca pe parcursul vietii am insistat sa transform asa ceva intr-o calitate ce ma poate ajuta enorm pe plan individual.

E strict alegerea ta, fireste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiind ca te bazezi pe exceptii, normal ca sunt si care castiga salarii bune si pe merit. Dar si acesti oameni, vrand-nevrand (chiar si foarte rar), tot se lovesc de inconvenientele ce le ofera o tara tinuta in mod deliberat in mizerie.

... si trebuie sa te zbati si sa insisti si sa fii ferm pe pozitii si sa muncesti si sa le depasesti si plm, restul de bullshit, iti zice Stupid_me mai departe :beach:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

restul de bullshit, iti zice Stupid_me mai departe beach.gif

ia mai bite me, okay?

Eu nu m-am legat de tine ca ai plecat din tara.

Chiar ti-am urat bafta!

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, adevaru' e ca un chirurg, dupa vreo 4-5 interventii, ar mai avea timp si chef destul sa mai acopere vreo cateva gropi din asfalt, in timp ce se duce la el acasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×