Sari la conținut
Forum Roportal
teompa

Nu vreau sa mai traiesc in Romania voastra!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mi-a placut articolul pe care l-am postat, cred ca are mult de-a face cu realitatea din teren, si cu modul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine lory, tu ramai acolo, noi ne simtim extraordinar de bine, aici, in Romania noastra, avem si ce manca si o cultura generala, ziua de maine are un sens pentru noi, ce sa mai, du-te si acolo sa ramai. Si sa nu te mai intorci sa ne povestesti cum este, nu ne intereseaza.

 

Pai normal ca nu te intereseaza... e mai simplu sa inchizi ochii si sa te prefaci ca totul merge bine... e ca si-n fabula aia cu vulpea si strugurii... de intors... doar daca voi innebuni, altminteri nu cred... asa ca va las pe voi, cei care nu mai puteti de atata bine in Romania, sa traiti fericiti pana la adanci baraneti, sa faceti prunci multi, care daca or fi mai luminati decat voi, o sa-si blesteme ziua in care au fost adusi pe lume intr-o tara de categoria a 3-a. in rest: toate cele bune, eu va las ca plec in vacanta la Dubai. baci,baci

 

 

 

 

lory, te rog sa incetezi cu atacurile la persoana.

exprima-ti parerile fara sa jignesti lumea... asa, aproximativ 22 milioane...

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Narcisistule, lasa-i pe altii sa te laude :yahoo:

Dincolo de asta, articolul <<E brand manager sau group brand manager intr-o "multinationala">> reflecta o realitate exasperanta. Presupun ca "noii manageri" sunt echivalentul celor care acum 25-30 de ani se afirmau pe la sedintele de partid, pentru ca la ceva concret nu se pricepeau.

:crazy:

mi-a placut articolul pe care l-am postat, nu pe care l-am scris. :o:

nu-mi apartine, care va sa zica nu am nici un merit, dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce prostie...credeti ca afara sunt cainii cu colacii in coada?intrebati pe acei care au muncit cinstit acolo,nu prin night-uri sau la furat si-apoi faceti diferenta daca se merita sau nu sapleci la munca afara.Eu cu sotul meu am mancat aceasta paine amara 4 ani.Avem inca permise de munca valide si totusi de 4 luni ne-am intors.Acum ma chinui prin doctori sa refac tot ce mi-am distrus la sanatate acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serdan,

Pe unde ai fost, povesteste-ne si noua!

Vrem sa vedem adevarata fata a vestului salbatic, caci de minciuni cu zane si printi ne-am saturat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu credeti ca "fata adevarata" nu exista?

Ca fiecare are tendinta de a raporta totul la experienta personala, care nu se poate generaliza?

Ca nu pentru toti e asa roz cum povestesc unii, si nici asa negru cum povestesc altii?

Ca depinde de ce asteptari ai, de ce fel de persoana esti, de ce faci acolo, de ce gen de oameni dai, etc.... ?

 

Nu de alta, dar eu asa cred :good:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu credeti ca "fata adevarata" nu exista?

Ca fiecare are tendinta de a raporta totul la experienta personala, care nu se poate generaliza?

Ca nu pentru toti e asa roz cum povestesc unii, si nici asa negru cum povestesc altii?

Ca depinde de ce asteptari ai, de ce fel de persoana esti, de ce faci acolo, de ce gen de oameni dai, etc.... ?

 

Nu de alta, dar eu asa cred :D

:good: ai pus punctul pe 'i'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu credeti ca "fata adevarata" nu exista?

Ca fiecare are tendinta de a raporta totul la experienta personala, care nu se poate generaliza?

Ca nu pentru toti e asa roz cum povestesc unii, si nici asa negru cum povestesc altii?

Ca depinde de ce asteptari ai, de ce fel de persoana esti, de ce faci acolo, de ce gen de oameni dai, etc.... ?

 

Nu de alta, dar eu asa cred :good:

Asa e. Parerile sunt impartite si culmea e ca toti au dreptate...

 

Serdan,

Pe unde ai fost, povesteste-ne si noua!

Vrem sa vedem adevarata fata a vestului salbatic, caci de minciuni cu zane si printi ne-am saturat!

 

Sunt multe de spus despre "vestul salbatic". Cam ce anume te-ar interesa sa afli?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa e. Parerile sunt impartite si culmea e ca toti au dreptate...

Sunt multe de spus despre "vestul salbatic". Cam ce anume te-ar interesa sa afli?

Cred ca dac-ai povesti doar cat de rau ai dus-o ar fi super! Ar fi considerat purul adevar... cei care au avut alte experiente sunt mincinosi !! :good:

Editat de DORO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×