Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Femeile necasatorite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau si eu sa stiu unde sunt toate femeile necasatorite, si de ce nu au grija de barbati ca sa ne lase pe noi astea casatorite in pace? Fetelor, nu mai stati, nu mai somati. Daca va faceati treaba cum se cade, nu veneau baietii pe topicul nostru sa ceara viza de sedere. Ei comedie comedioasa !!! :x:

Editat de Aseneth
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prezent :roll:

 

cu ce te pot ajuta?

 

eu sunt fosta si necasatorita in prezent ....fac parte din ambele tabere :jester:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa stiu unde sunt toate femeile necasatorite, si de ce nu au grija de barbati ca sa ne lase pe noi astea casatorite in pace? Fetelor, nu mai stati, nu mai somati. Daca va faceati treaba cum se cade, nu veneau baietii pe topicul nostru sa ceara viza de sedere. Ei comedie comedioasa !!! :x:

 

shades.gif

te bazezi tu pe ceva statistici in sensul asta?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca femeile necasatorite sunt ori cele foarte frumoase, care depind de sponsori pescuiti prin banbu, ori sunt foarte urate, ori sunt normale, dar gandesc prea mult.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca poti gasi femei necasatorite cu orice varsta, cu orice conditie sociala sau materiala, cu orice fel de studii sau nestudii, cu orice fel de pretentii, cu orice dimensiuni corporale... Si da, si blonde, si brunete, si orice alte variante.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prezent :roll:

 

cu ce te pot ajuta?

 

eu sunt fosta si necasatorita in prezent ....fac parte din ambele tabere :jester:

 

hei salvie, frumusetea ta fizica se aseamana cu frumusetea mea interioara

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei salvie, frumusetea ta fizica se aseamana cu frumusetea mea interioara

Asta ce-a vrut sa-nsemne? :blink: Ma simt indreptatita sa-ti cer explicatii pt. ca taman te-am declarat userul zilei. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta ce-a vrut sa-nsemne? :blink: Ma simt indreptatita sa-ti cer explicatii pt. ca taman te-am declarat userul zilei. :D

 

inseamna ca nu m-am schimbat deloc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×