Sari la conținut
Forum Roportal
Anagabriela87

Am nevoie de un sfat :)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:notworthy:

ps. rochia am cumparat-o de la Orsay..

 

Musée d'Orsay??? ~~~ Paris, France???

 

Totusi, a propos de cultura generala, la ce se refera "subsemnatelor"?! :stars:

 

Ca educatie noastra la un loc nu ajung sa echivaleze pe al ei, vreau sa cred!!! Eu personal nu valorez nimic, deja a pus emoticonul s-o inteleg!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Una peste alta,anagabriela.. dupa 15 pahare de tuica,nici nu mai conteaza ...distractie placuta la nunta aia :)

Asta e esenta. Bravo Blue. :notworthy:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, a propos de cultura generala, la ce se refera "subsemnatelor" ?! :stars:

 

Vine din documente de genul cererilor, in care solicitantul trebuie sa semneze sub textul propriu-zis.

 

On: nu inteleg persoanele care se aventureaza cu asemenea pantofi, par foarte incomozi mai ales pentru o zi intreaga. Dar le admir pentru curaj :crazy: . Distractie placuta, oricum.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma indoiesc ca partenerul tau are vreo parere despre vestimentatia ta.

 

Eu nu inteleg de ce trebuie opinia partenerului,musai - musai la imbracaminte...Aci o iluminare ar ajuta.Daca luam barbatii/anexele cu noi la cumparaturi de haine este pentru ca voi aveti cardul sau cash-ul.:crazy: :crazy: Barbatilor le place la nebunie sa ne cumpere treburi.(A se vedea cu cat avant a oferit userul de sus ca el vrea si vrea si vrea sa-i cumpere pantofi fetei. :jester:)

La alegerea hainelor.....pai va intrebam asa ca sa nu va simtiti ignorati "Nu, ca asta imi sta ok?"

De fapt puteti alege la lenjerie sexy, unde doar voi vedeti.... :crazy: :crazy: :crazy:

 

Mus

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vine din documente de genul cererilor, in care solicitantul trebuie sa semneze sub textul propriu-zis.

Eu stiu foarte bine unde si cum se foloseste "subsemnata", ba chiar as putea sa explic si diferenta intre "subsemnata" si "subscrisa" :o:

Dar cand scriu "subsemnatul" intr-o postare pe forum ma refer la propria persoana. Te rog sa recitesti postarea ei, unde era vorba tocmai de cultura generala si sa-mi spui tu la ce se referea "subsemnatelor" :stars: ca ea n-a fost in stare sa-mi spuna :P .

A folosit pur si simplu termenul, fara sa-l stapaneasca.

 

Pentru ea, "subsemnatele" era un mod de a se referi la "cartile din biblioteca si cele 2 facultati terminate" :tease:

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu foarte bine unde si cum se foloseste "subsemnata", ba chiar as putea sa explic si diferenta intre "subsemnata" si "subscrisa" :o:

Dar cand scriu "subsemnatul" intr-o postare pe forum ma refer la propria persoana. Te rog sa recitesti postarea ei, unde era vorba tocmai de cultura generala si sa-mi spui tu la ce se referea "subsemnatelor" :stars: ca ea n-a fost in stare sa-mi spuna :P .

A folosit pur si simplu termenul, fara sa-l stapaneasca.

 

Pentru ea, "subsemnatele" era un mod de a se referi la "cartile din biblioteca si cele 2 facultati terminate" :tease:

 

Pentru mine orice discutie off topic la prima mea postare este incheiata. Nu ma duc la nici un concurs de cultura generala, nici la primarie cu o cerere si nu am nici macar un Logan cu compresor. Am o dacie 1300 :)

Daca cineva mai are un sfat de dat on topic, este binevenit! Mersi!

Subsemnata ^.^

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×