Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce fel de barbati va seaca cel mai mult?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...in afara de cei ca mine...acum serios, pls!;) Si bineinteles, tot doar pt fete!

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baiatul are o problema..e clar. :))

si-a pus in cap sa cunoasca femeile,si i-a venit ideea ca deschizand topicuri cu intrebari "dastepte" (doar pentru fete) ar fi CALEA :yes: ;)

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
baiatul are o problema..e clar. :wub:)

si-a pus in cap sa cunoasca femeile,si i-a venit ideea ca deschizand topicuri cu intrebari "dastepte" (doar pentru fete) ar fi CALEA :yes: ;)

Oarecum. Atunci, ATOTCUNOSCATORII, cat si cei care n-au ABSOLUT nici un fel de probleme cu fetele/femeile, sa se abtzina,pls! :)

...si sa-i lase pe ceilaltzi amaratzi cu ideile lor :)

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma "seaca" ;) barbatii prosti. Daca nu isi dau seama ca sunt prosti...cu atat mai bine. Au "bonus" din partea mea cei care nu stiu ca prostia e o boala incurabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...in afara de cei ca mine...acum serios, pls!:) Si bineinteles, tot doar pt fete!

Ti-ai ales bine id-ul ;)

Cred ca ai face bine sa deschizi forumul despre care aminteai.

Si ca sa fiu on: imi displac prostii si mincinosii.

Nu imi vin in minte 3 "calitati",asa ca raman cele 2 :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu imi plac tipii care ma"sufoca" ,cei care vor sa imi controleze viata.de asemenea nu pot sa sufar barbatii neseriosi,care nu isi tin promisiunile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, mi-e ca se termina spatiul de scris. 3 ai spus? Hmmm...sa vedem. Imi displac barbatii mincinosi, cei carora le lipseste verticalitatea si cei pt care spalatul e optional

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×