Sari la conținut
Forum Roportal
vlad2902

Musai de vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut in photoblogul tau si poze interesante ce mi-au placut (purity, all seeing eye) insa in unele ai "fortat nota" - de exemplu la "Romance" in ambele variante se vede ca de fapt ai pozat... o biata veioza pe covor.

Multa bafta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut in photoblogul tau si poze interesante ce mi-au placut (purity, all seeing eye) insa in unele ai "fortat nota" - de exemplu la "Romance" in ambele variante se vede ca de fapt ai pozat... o biata veioza pe covor.

Multa bafta !

Acelea de care vorbesti sunt niste prime experimente...pentru a descoperi ce poate aparatul le-am lasat ca sa-mi reamitesc de ce inseamna evolutia in bine. Efectul mi s-a parut interesant totusi (sunt niste lumanari fotografiate pe intuneric cu timp de expunere de 30 secunde)...

Multumesc pentru aprecieri si critici...imediat ce iese soarele o sa mai apara fotografii acolo mai bune si cu un anumit subiect....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"escape" e bine facuta , ochiul matei e special , e al ei , si nu e munca ta , poate doar ca ai mituit pisica :spiteful: , in rest , in mare parte everyday pictures ... incearca la extreme , mi s-a parut prea banal ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"escape" e bine facuta , ochiul matei e special , e al ei , si nu e munca ta , poate doar ca ai mituit pisica :crazy: , in rest , in mare parte everyday pictures ... incearca la extreme , mi s-a parut prea banal ...

 

Inainte de a fi un proces de invatare, ceea ce fac eu este un fel de depasire a unor anumite temeri. Sunt nivele si nivele de atins si depasit pana voi ajunge la ceea ce-mi doresc sa exprim. Cu alte cuvinte multumesc mult pentru comentariu si incurajari :good:.

Editat de vlad2902

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"escape" e bine facuta , ochiul matei e special , e al ei , si nu e munca ta , poate doar ca ai mituit pisica :doh: , in rest , in mare parte everyday pictures ... incearca la extreme , mi s-a parut prea banal ...

Lol.... :think: .....cum ti-ai facut poza de la avatar?Marfa poza :P

 

Frumoase foto facute pe site :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pozele in natura au niste culori superbe... contrastul e teribil... cu ce le-ai prelucrat?... mai am o intrebare: okiul pisicii e cumva un crop dintr-o foto mai mare?...

:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pozele in natura au niste culori superbe... contrastul e teribil... cu ce le-ai prelucrat?... mai am o intrebare: okiul pisicii e cumva un crop dintr-o foto mai mare?...

:tease:

Prelucrarea am facut-o cu photosohop si am preferat sa maresc saturarea culorilor pentru un efect mai pronuntat.

Ochiul pisicii este un crop cadrul mai larg cuprinzand si mare parte din capul individului :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×