Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Constanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cam tarziu vad topicul, dar pun si eu prezenta aici, m-am nascut si am crescut la cet pe vrafu cu dor, am stat ceva timp prin alt oras(4 ani), apoi km 4-5 langa piata, inel 2 fata in fata cu institul de marina, poarta 1 la statuia lui anghel saligni, apoi delfinariu in spate la barul ala de acum Baby, casa de cultura pe calarasi, acum prin alte tari.

Hai domne' ca suntem cativa de la Constanta pe Roportal !

 

ai stat pe calarasi ? timp de un an de zile treceam zilnic pe strada aia ! e faina mai ales toamna ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai stat pe calarasi ? timp de un an de zile treceam zilnic pe strada aia ! e faina mai ales toamna ! :)

 

Si mie imi trezeste amintiri...acolo mergeam cu fostul meu iubit, la nasii lui. Uooff ce vremuri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie imi trezeste amintiri...acolo mergeam cu fostul meu iubit, la nasii lui. Uooff ce vremuri!

si mie, multe si asa mi-e un dor de nea nicu sau de sorin sau de tanti de la chiosc din colt....avea inghetata super tot timpul si prajiturele iam iam. Un webcam live de acasa stiti? Cel de pe turn de la modern nu mai merge de ceva vreme.....mai alinam doru de acasa.........

Editat de Acamandur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie, multe si asa mi-e un dor de nea nicu sau de sorin sau de tanti de la chiosc din colt....avea inghetata super tot timpul si prajiturele iam iam. Un webcam live de acasa stiti? Cel de pe turn de la modern nu mai merge de ceva vreme.....mai alinam doru de acasa.........

 

Era unul cu vedere spre port...de ala vorbesti?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, in portul tomis, pe plaja dar nu mai este valabil. Sti ceva ?

 

De ala stiam si eu...altul nu mai stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×