Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna! In vara anului 2011 am primit o minge de footbal direct in varful degetului mijlociu :D. Durerea mi-a trecu dupa 4 zile si nu am mai consultat medicul .Cateva luni mai tarziu, prin luna decembrie degetul meu sa inflamat si a ramas intepenit, drept, cu o durere mare!. Am consultat medicul si mi-a spus ca am tendonul rupt asha ca mi-a pus o atela, dupa 2 saptamanii mi'am luat'o jos :D .Apoi am inceput sa-mi fac terapie insa in zadar :| degetul meu nu-si mai revine la normal desi pot sa-l indoi de jumatate am durerea aia tot la fel.Am consultat un alt medic, care mi-a consultat degetul si mi-a spus ca tendonul nu e rupt .. si ca trebe sa fac doar fizioterapie. Dumneavoastra ce parere aveti? Ce ar mai trebui sa fac ca sa-si revina si durerea sa-mi treaca? Astept cateva raspunsuri :)

Multumesc !

Editat de Sabrinna_rominna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In vara anului 2011 am primit o minge de footbal direct in varful degetului mijlociu :D.

 

De la mana sau de la picioare??? ca n-ai specificat si poate sa fie si una si alta. Tendonul nu se rupe cu usurinta doar dupa o munca repetativa si fortata inafara puterilor tale, dar precis sint si exceptii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×