Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm..foarte...nu pot descrie reactia ta de fapt.

Eu daca as fi in locul sotiei, l-as lua la intrebari pe sotu', sa rezolve el situatia, ca daca atata creier are de barbat matur si pedagog pe de alta parte ..ca sa nu realizeze si evite astfel de comportamente...n-are decat sa se maturizeze si sa revina asupra modului de interactionare cu elevii.

..de ce sa se ia o femeie matura de o copila fara experienta, indragostita prin definitie la varsta ei..mai ales de lucrurile aparent interzise si tabu?

Poate ca el chiar o priveste mai mult decat se cade? Ti se pare imposibil?

Ehee....

Stai tu far di grija ca sotul ar avea si el meniul incondeiat cu verde de Paris, daca ar reiesi ca a dat apa la moara cumva. :lol:

Si eu nu mai cumpar de mult povestea cum ca pitipoancele in ziua de azi sunt nevinovate ca mieluseii in jurul Pastelui. Poate in trecut, dar generatia asta in nici un caz. Sunt mai versate si mai perverse decat multe femei mature cand vine vorba de ridicat coada.

Editat de Naeema
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai tu far di grija ca sotul ar avea si el meniul incondeiat cu verde de Paris, daca ar reiesi ca a dat apa la moara cumva. :lol:

Si eu nu mai cumpar de mult povestea cum ca pitipoancele in ziua de azi sunt nevinovate ca mieluseii in jurul Pastelui. Poate in trecut, dar generatia asta in nici un caz. Sunt mai versate si mai perverse decat multe femei mature cand vine vorba de ridicat coada.

Daca sotul e intangibil, ce sens mai are sa te iei in gura cu o pustoaica? Fie ea si versata, asa cum zici tu..

era o vorba, ca daca o catea nu ridica coada, cainele nu umbla dupa ea. In ziua de azi multe catei sunt ca si catelele...nu ca mai demult nu erau..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bottom line este ca mie deja mi-a demonstrat fatuca asta ce moralitate are. O doare fix in spargat ca omul ala e insurat si ca ce rahat poate provoca in casnicia lui, indiferent ca da si el semnale sau nu. Aia e treaba lui sa-si rezolve, si anume cum sta el la capitolul moralitate. Dar ea nu ar trebui sa-si puna intrebari din astea si sa viseze la sentimente cu si despre el.

Bineinteles eu vorbesc din punctul meu de vedere si cum vad eu lucrurile. Pentru mine un barbat insurat ar fi un taboo. Nici macar o farama de gand nu as da. Insasi faptul ca are o nevasta ar fi cel mai mare turn off.

Am o viziune foarte stramta in ceea ce priveste femeile care se dau dupa barbati insurati. Asta nu inseamna ca absolv de vina barbatii care le incurajeaza si intra in relatii cu ele, nici vorba, dar in ceea ce le priveste pe ele pentru mine sunt niste tarfe ordinare.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..

Ideea e ca in viata fiecare are dreptul sa-si joace sansa.

Fiecare cu valorile lui. A ta e familia, te inteleg.

La cate cupluri nefericite exista si iubiri in a doua jumatate a vietii si etc...si diferente de varsta si etc..si ce familii si ce educatie..etc..de ce crezi ca fata nu considera ca o iubire ca a ei (precum o percepe ea, pura si pt toata viata si 'ceva aparte') nu l-ar face pe om mai fericit?

 

Exista situatii in care un profesor s-a si casatorit cu eleva.Si sotul cu amanta.

C'est la vie.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bottom line este ca mie deja mi-a demonstrat fatuca asta ce moralitate are.

 

Plus ca nu-si cunoaste interesul. O sa moara de foame cu proful de romana daca prin absurdul absurditatii ramane cu ea :rot:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Danyxs: ai vrea sa te iubeasca? Tu il iubesti?

 

Cred ca il inspiri. Trezesti ceva in el. Nu stiu/cred ca te iubeste, dar cred ca te-ar putea iubi eventual, daca si-ar da voie.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm..

Ideea e ca in viata fiecare are dreptul sa-si joace sansa.

Fiecare cu valorile lui. A ta e familia, te inteleg.

La cate cupluri nefericite exista si iubiri in a doua jumatate a vietii si etc...si diferente de varsta si etc..si ce familii si ce educatie..etc..de ce crezi ca fata nu considera ca o iubire ca a ei (precum o percepe ea, pura si pt toata viata si 'ceva aparte') nu l-ar face pe om mai fericit?

 

Exista situatii in care un profesor s-a si casatorit cu eleva.Si sotul cu amanta.

C'est la vie.

Fiecare are dreptul la iubire si fericire, insa nu prin inselat, minciuna, deceptie si pe costul nefericirii altuia. Daca un barbat e atat de nefericit in casnicie, sa divorteze dracului si dupa aia sa-si vada de amoare cu alte femei. Acelasi lucru e valabil si pentru sexul feminin.

Nu de varsta ma cramponez eu ci la moralitate.

Da, in viata fiecare poate sa-si joace sansa, numai sa fie dispus sa faca fata consecintelor cand isi joaca sansele dand cu mucii in viata altora.

 

Sunt curioasa daca in loc de fatuca asta, deschidea topicul nevasta lu ala sa zica (,) ca o eleva umbla dupa barbata'su la scoala. Ce raspunsuri i-ati fi dat femeii aleia ? Ca eleva are dreptul sa-si joace sansa si sa-si lase omul sa fie fericit cu ea ? Ma indoiesc. :roll:

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai mai avut si alti profesori in pat domnisoara?

Profesori de formatie sexuala bineinteles.

Daca da atunci tu ii faci ochi dulci si poate sa ajunga sa si strice familia si chiar sa defaimati scoala .Depinde ce urmaresti.

Daca urmaresti sa petreci o noapte cu el vei reusi depinde insa de urmari ca nu se va termina cu asta.

Daca il respectai ca profesor si familist nu te uitai in ochii lui altfel decit oricare eleva.

Si se termina totul altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca te-ar putea iubi eventual, daca si-ar da voie.

Asta presupunand ca nevasta'sa e de fapt colega de apartament si nimic mai mult. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×