Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!am nevoie de ajutoru` vostru!poate ca v-ati intalnit foarte des cu intrebari de acest gen,dar chiar am nevoie de rasp voastre sincere fara misto-uri!Vreau sa aflu daca prof. meu de romana ma iubeste.De fiecare data cand ma intalnesc cu el se uita in ochii mei si dupa mine,de fiecare data cand m-a suparat sau enervat mi-a cerut iertare si m-a intrebat daca mai sunt suparata pe el,cu mine se poarat diferit,chiar daca se afla intr-un grup de profesori si discuta si se intampla ca eu sa trec pe langa ei,el isi indreapta privirea catre mine si se uita fix in ochii mei,se intampla ca la ore sa se uite la mine cateva minute in sir fara ca sa scoata vreun cuvant,o data m-am intalnit cu el pe strada si era cu sotia dansului,si cu toate acestea el se uita fix la mine,si oriunde ne-am intalnii ne privivim neincetat,si alte multe chestii pe care nu mi-le mai aduc eu aminte si care sunt greu de povestit pentru ca daca le-as povestii nju cred ca ar intelege nimeni,deoarece aici este vorba despre sentimentele pe care le simtim amandoi cand ne intalnim. Va rog ajutati-ma!credeti ca simte ceva pentru mine,sau e o iluzie de-a mea?Va multumesc si va pup:*:*:*:*:*:*:*:*:*(a si inca o precizare:eu am 18 ani si el are 34,e insurat si preda la clasa unde eu invat)!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :lol:

 

Vai di capul meu.

Asta poti sa o mai zici odata. :lol:

 

Va rog ajutati-ma!credeti ca simte ceva pentru mine,sau e o iluzie de-a mea?

Fara mishto: exista doua posibilitati:

 

1. E doar o iluzie de a ta.

2. O fi incantat de tine, o bucatica de 18 ani, tanara, frageda, poate si atragatoare dpdv fizic si viseaza si el la ce ti-ar face daca te-ar prinde intre 4 pereti si daca n-ar risca sa divorteze nevasta-sa de el, sa-si piarda jobul, casa, masina, mobila, aspiratorul si poate si animalul de companie daca are.

Cat despre iubit, vezi ca ti-a zis Amarena. Da ai grija ca poate intr-o zi il gineste nevasta'sa ca face ochi dulci la eleve si vine aia ca zmeul din poveste peste tine la scoala. O sa iasa cu bairam. :rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe care le simtim amandoi cand ne intalnim. Va rog ajutati-ma!credeti ca simte ceva pentru mine,sau e o iluzie de-a mea?Va multumesc si va pup:*:*:*:*:*:*:*:*:*(a si inca o precizare:eu am 18 ani si el are 34,e insurat si preda la clasa unde eu invat)!

Te-ai uitat la prea multe filme cu adolescenti. 'Rebelii' sau cum naiba se cheama pustanii aia care au si ceva formatie de muzica dance-pop, or whatever?

Si daca iti place de el ce are? Dintotdeauna s-au gasit adolescenti indragostiti de cate un profesor.

Asteapta sa termini liceul si apoi trimite-i un sms in care sa il intrebi daca simte ceva pt tine sau doar ti se pare.

Cu putin noroc, vei fi plecata la facultate pana atunci, si acolo te loveste in cap alte pasiuni.

 

Tu da-ti bacul si asigura-ti viitorul. Un an nu-i asa de mult. Sau hai un an juma', daca esti in a 11-a. Ce-i in mana nu-i minciuna.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asteapta sa termini liceul si apoi trimite-i un sms in care sa il intrebi daca simte ceva pt tine sau doar ti se pare.

 

Aoleo daca as fi nevasta lu ala si as gasi un sms din ala pe telefonul sotului, as face pe dracul in patru sa aflu cine-i pitipoanca si i-as trage o mama de bataie sa aiba ce povesti nepotilor la batranete. :lol:

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo daca as fi nevasta lu ala si as gasi un sms din ala pe telefonul sotului, as face pe dracul in patru sa aflu cine-i pitipoanca si i-as trage o mama de bataie sa aiba ce povesti nepotilor la batranete. :lol:

Hmm..foarte...nu pot descrie reactia ta de fapt.

Eu daca as fi in locul sotiei, l-as lua la intrebari pe sotu', sa rezolve el situatia, ca daca atata creier are de barbat matur si pedagog pe de alta parte ..ca sa nu realizeze si evite astfel de comportamente...n-are decat sa se maturizeze si sa revina asupra modului de interactionare cu elevii.

..de ce sa se ia o femeie matura de o copila fara experienta, indragostita prin definitie la varsta ei..mai ales de lucrurile aparent interzise si tabu?

Poate ca el chiar o priveste mai mult decat se cade? Ti se pare imposibil?

Ehee....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo daca as fi nevasta lu ala si as gasi un sms din ala pe telefonul sotului, as face pe dracul in patru sa aflu cine-i pitipoanca si i-as trage o mama de bataie sa aiba ce povesti nepotilor la batranete. :lol:

 

:lol: No...nici chiar asa, vorba aia, nu-i chiar solutia perfecta care sa rezolve situatia, intru binele cel mai inalt al celor implicati in aceasta poveste, atat din vazut, cat si din nevazut. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ii duc parintii tai bani sau cadouri fara ca tu sa stii. Si se poarta special cu tine din cauza asta.

Editat de Aseneth
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×