Sari la conținut
Forum Roportal
Scrisinstele

nu se mai aprinde computerul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna la toata lumea in primul rand le multumesc celor care se obosesc sa citeasca acest topic . Poi cam asa sa intamplat azi dimineata stateam la pc linistit si de'o data a fulgerat . A pocnit priza. Si a facut scanteie. Si pc inca functiona desi a facut restart daca nu ma insel. Deci functiona. In secunda 2 am inchis din spate de la sursa si am scos toate cablurile. Apoi iar a fulgerat . Si dinou priza a pocnit. Dupa ce sa oprit cat de cat am pus tot la loc am apasat power si nimic... Am citit pe alte forumuri ca posibil ca sursa sa se fi ars. Am schimbato si tot nimic. Apas pe power si nu se aude si nu misca nimic . Nu inteleg ce are am scos si bateria de la bios si nimic. Ce ar trebui sa fac ? Astept raspunsuri urgente va rog .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

S-ar putea ca din cauza fulgerelor sa fi intrat in stare de soc. Vezi, nu scrie in instructiunile de folosire ca ar fi keraunofob?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Placa de baza cum arata, te-ai uitat?

 

In priza ai curent?

 

Ar fi chiar culmea. :lol:

 

 

 

Cand mai ai banuieli, te rog sa dai raport. E ultima data cand mai rog pe cineva, m-am saturat de atitudinea unora dintre voi, in fata userilor noi. Nu stiu ce naiba aveti in ultima vreme, jur...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×