Sari la conținut
Forum Roportal
Icbiuliana

Ce imagini ne motiveaza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

20220106hovihar-vonat.jpg?w=644&h=429

Un tren spre New York de la New Orleans blocat in zapada in Virginia din cauza furtunii de zapada.   Uraganul de iarna Frida matura in zona totul din cale si dobora copaci pe linia ferata, a paralizat circulatia pentru multe ore iar calatorii a trebuit sa innopteze in tren fara caldura apa sau mancare.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

7bf8ad2658a8bcc882270c762f0b9813

This Is the Most Expensive Home Listing in the U.S.     A Los Angeles home is slated to become the most expensive listing in the U.S. on Monday when it hits the market with a $295 million asking price. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

kisbaba-696x462.jpg

https://www.msn.com/en-us/news/crime/day-care-workers-arrested-accused-of-hiding-8-month-old-s-skull-fracture/ar-AASMZHc

*Nu stiu daca poza are altceva cu articolul decat ca e vorba de un copilas de 8 luni din Rancho Cucamonga,  California din ziarul maghiar, dar am pus site-ul american ca este mai usor de inteles ce scrie acolo.*

Day Care Workers Arrested, Accused of Hiding 8-Month-Old's Skull Fracture

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

szélvihar

Iarna 2022.   Ieri vantul sufla cu vreo 100 km/h, a rupt tot ce era de dus, uscaturi daca nu sint in Arizona, unde o sa fie???   Palmieri rupti pe jumatate, garduri, acoperisuri cara vantul incepand de la miezul noptii, acum sta sa ninga dar nu in oras precis.    La noi inca n-a facut multa paguba ca e muntele, dar am fost mai la Sud intr-un magazin si am vazut pe drum ce a lasat pentru alta ocazie.    Poza nu este din Amerika.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×