Sari la conținut
Forum Roportal
Icbiuliana

Ce imagini ne motiveaza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Inima asta e facuta de un detinut. E un reminder de pastrare a umanitatii indiferent de circumstante

IMG_20200613_145245.jpg

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate si-a imaginat cum strapunge inima dusmanului sau. Sau poate si-a imaginat-o pe iubita lui vazuta din spate, alaturi de un simbol falic. Interpretarile sunt multiple, hermeneutica permite multe perspective. Nu vom sti niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 36 minute, observant a spus:

Sau poate si-a imaginat cum strapunge inima dusmanului sau. Sau poate si-a imaginat-o pe iubita lui vazuta din spate, alaturi de un simbol falic. Interpretarile sunt multiple, hermeneutica permite multe perspective. Nu vom sti niciodata.

Poti sa termini cu prostiile? Macar perioada asta cand sunt in depresie. Incerc sa ma motivez si eu sa nu mi iau campii. Mersi! 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Screen-Shot-2020-01-08-at-9.52.03-AM.png

Don’t Look Down

Scared of heights? This is the place to be. Tianmen Mountain, located in the Hunan Province of China, is around 5,000 feet high = 1,524 km, and has a temple at the summit. But how can you get there? The paths you see in the picture were first built with wooden planks – now, sections are made from glass so that visitors can look down.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×