Sari la conținut
Forum Roportal
Denysa3232

Relatia dintre o romanca si un pakistanez

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am trecut de 30 de ani dar...m-am indragostit din nou de un pakistanez, el e cu 4 ani mai mic.Ne cunoastem de vreo 7 luni si de atunci multi sunt pro si contra relatiei.Eu as merge inainte cu relatia asta pentru ca mi se pare diferit,in sensul bun, clar, de alti barbati pe care i-am cunoscut.Religia nu conteaza.Astept pareri.Multumesc.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-as tine cont de etnie, religie, rasa...Ca doar n-o sa traiesti cu ai de te critica...

Ei cu oftica, tu cu al tau om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e minunata relatia asta - va fi ceva integral - o sa fi f...a si peste tot cat si la figurat ... bravoooo

 

:inlove:

 

p.s. nu ar fi mai simplu sa pupi un tren accelerat ???

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Trenurile, intr-o foarte imbecila tehnica de rebranding, acuma is regio, recte inter-regio. La naiba cu UE si cu toate tampeniile. Uitand de Toparceanu si ca noi invataram poezia Acceleratul. Care de acum suna "ce sa fie? Nu-i nimic/a trecut inter - regio-ul" :stars:

2. Voi de cate ori v-ati vazut in dragostea asta? De cate ori te-a vizitat? L-ai vizitat? Cati bani are? Unde ati sta? Ca sa nu zic ca l-ai putea interesa doar pt statutul de cetatean UE.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar arabii astia nu sunt cam rai?

 

Nu sunt arabii rai,insa agateli via Orient cre`ca am avut toooooate de dupa ce am invatat sa folosim net-ul. Astia chiar vorbesc zilnik cu tine, ba chiar daca faci prostia sa le dai numarul de mobil, te si suna.

 

Pe mine ma iubea Tarik si era din Pakistan. Numai ca rapid m-am plicti. Era in paleolitic. Da? :crazy: Asta fiind scuza mea.

Tarik zilnic vroia sa vb pe mess, ba chiar ma suna si era foarte indragostit de mine. Pana la incerca sa faca sex virtual. Iar la cyber eu trag linia dupa Putin.

Tin minte ca Tarik lucra in armata, dar cred ca juma de Pakistan ii oricum militarizat.

Editat de Kilkoana
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut niciodata o relatie cu un arab. Am o verisoara foarte frumoasa, care s-a casatorit cu un iranian plin de bani.

Ea nu iasa din casa, iar eu abia pot sa o vizitez.

 

Macar ii plin de bani iranianul. Deci a luat un loz castigator.

In foooooarte multe cazuri fetele /femeile UE is doar pasaport de acte. Sau daca se muta acolo descopera ca nu exista nici un palat si nu se pot adapta altei culturi.....asta ca ma exprim fain.

 

A se nota.....in cazul in care s-au vazut, stie tot despre el, s-au vizitat, ii stie familia, stie foarte clar ce sa puna intr-un eventual contract de casatorie si are ea personal banii ei, nici un problem.

Altfel se poate muta si singura in Uk de exemplu si gasi acolo un pakistanez.

Editat de Amarena
scos comentariu la citat sters
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar arabii astia nu sunt cam rai?

 

Arabii nu-s rai.Am prieteni si e buni.

Pakistanezii nu-s arabi....si nici iranienii.

Editat de InPing
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×