Sari la conținut
Forum Roportal
Indigo 1

Oscar 2012

Postări Recomandate

Nu mi-a placut deloc Angelina Jolie si nu numai mie. Singura se face antipatica, mai e cazul sa-si arete picioarele din rochie ... intentionat???.

De ce sa nu fie cazul ? La unele babe mai e cazul sa poarte decolteuri foarte adanci, asa cum am citit deunazi pe forum ? La varsta lor ? Multi ar zice ca nu ar mai fi cazul si ca ar trebui sa lase decolteurile pentru tineretul proaspat cu pielea neteda si carnea frageda nu sa provoace greata la lume defiland in public cu gat de curcan si sani ca doua prune uscate. :o:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Artist nu e un film exceptional,eu una nu am ramas deloc impresionata de el...din contra ma iritat .Da e diferit de filmele care se fac acum si poate de acea a iesit in evidenta dar altfel nu e cine stie ce de el.

 

Cind ai vazut filmul si unde? --- daca nu-s prea indiscreta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

On topic (sper)...singurele rochii care mi-au placut. Restul au fost oribile, in opinia mea.

 

 

 

Mie mi-a placut tinuta lui G. Paltrow....eu ii mai spun si nevasta lui coldplay....ori, pentru amandoi.... cea mai potrivita pereche din ce am pomenit eu..

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut foarte mult de scurta prezentare facuta filmului de animatie Rango, de comedianul meu preferat Chris Rock, iata textul:

 

"I love animation," he says. "I love animation because in the world of animation, you can be anything you want to be. If you're a fat woman you can play a skinny princess. If you're a short wimpy guy, you can play a tall gladiator. If you're a white man you can play an Arabian prince. And if you're a black man, you can play a donkey, or a zebra. You can't play white, my God!"

 

si o traducere aproximativa

 

"Ador animatia. Imi place animatia pentru ca in lumea animatiei poti sa devi ori ce ai vrea sa fi. Daca esti o femeie grasa poti juca rolul unei printese slabe. Daca esti un tip scund, poti sa ai rolul unui gladiator inalt. Daca esti alb, poti sa joci rolul unui print arab. Si daca esti negru, poti juca rolul unui magar sau zebra. Insa nu poti sa joci rolul unui alb, Doamne fereste!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut foarte mult de scurta prezentare facuta filmului de animatie Rango, de comedianul meu preferat Chris Rock, iata textul:

 

"I love animation," he says. "I love animation because in the world of animation, you can be anything you want to be. If you're a fat woman you can play a skinny princess. If you're a short wimpy guy, you can play a tall gladiator. If you're a white man you can play an Arabian prince. And if you're a black man, you can play a donkey, or a zebra. You can't play white, my God!"

 

si o traducere aproximativa

 

"Ador animatia. Imi place animatia pentru ca in lumea animatiei poti sa devi ori ce ai vrea sa fi. Daca esti o femeie grasa poti juca rolul unei printese slabe. Daca esti un tip scund, poti sa ai rolul unui gladiator inalt. Daca esti alb, poti sa joci rolul unui print arab. Si daca esti negru, poti juca rolul unui magar sau zebra. Insa nu poti sa joci rolul unui alb, Doamne fereste!!!

 

 

 

Mda, asta chiar e foarte tare....:

 

 

Si daca esti negru, poti juca rolul unui magar sau zebra. Insa nu poti sa joci rolul unui alb, Doamne fereste!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, asta chiar e foarte tare....:

 

 

Este negru comedianul si le cam spune alb si pe fata lucrurile, fara filtru. Nu stiu daca o sa mai fie invitat la Oscar sa prezinte la ceremonie, poate la primit invitatii :crazy: dar atunci ramane sala goala ca toti o sa-l asculte pe el pe Covorul Rosu :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este negru comedianul si le cam spune alb si pe fata lucrurile, fara filtru. Nu stiu daca o sa mai fie invitat la Oscar sa prezinte la ceremonie, poate la primit invitatii :crazy: dar atunci ramane sala goala ca toti o sa-l asculte pe el pe Covorul Rosu :yahoo:

 

Dintre comediantii "negri", eu il prefer pe Martin Lawrence.

 

Am citit acum, cum ca, preferatul tau, si la Osarul din 2005 a facut niste "gafe"...Printre altii l-a bagat in seama si pe Jude Law, care mie mi-a placut foarte mult cum a jucat in

"the Talented Mr.Riplay - 1999

 

ps

 

cred ca mai si glumeste,...nu le spune cu 'convingere'

Editat de Siluna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mai si glumeste,...nu le spune cu 'convingere' ...

 

 

Pentru el, gluma este serios business ... intr-un show vorbea despre cum ureste pe toti albii indiferent daca sint si romani!!! ... stiind ca romanii nu s-au dus dupa ei in Africa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×