Sari la conținut
Forum Roportal
Cezar-soferul

cat mai repede o informatie,un sfat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am facut schimb cu un coleg de clasa de telefoane, am dat un nokia n73 si am luat un htc diamond. Pana maine la amiaza poate imi spune cineva daca pot face cumva ca fisierele primite prin bluetooth sa se salveze direct pe ,,internal storage,, de 4GB, pentru ca atunci cand trimit ceva prin bluetooth zice ca nu am memorie si sa sterg ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E drept ca nu are slot pentru card extern? Atunci, daca telefonul iti spune ca nu are loc pe memoria interna, inseamna ca chiar nu are. Si daca spune sa stergi ceva ca sa faci loc, asta sa si faci. Dupa ce faci putin spatiu pe memoria interna, poti incerca sa trimiti prin Bluetooth mai intai o fila de mici dimensiuni, pentru test. De ex. o poza de redusa, de cativa kB. Speram sa nu fie alte probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa este. nu are slot de card.. memoria nu e ocupata, ma uit la informatii si 3,7 gb sunt liberi, doar ca telefonul are si o alta memorie unde se poate salva fisiere si mem. aceea e plina, si imi zice sa le sterg sau sa le mut pe acea mem de 4 gb (internal storage). dar mi-e greu sa fac asa si inca trebuie sa descopar cum.. daca nu, maine fac schimb inapoi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa folosesti un file explorer ca sa iti dai seama cum e structurata memoria, sau leaga telefonul la PC in mod mass storage.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut cum e structurata memoria. dar nu stiu cum se muta fisiere dintr-un loc in altul. si nu am cum sa-l conectez la PC pentru ca nu am cablu de date. daca totusi voi pastra telefonul voi cumpara cu siguranta un cablu de date. l-as pastra pt ca are wi-fi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum sa fac sa am interfata ca aceasta din poza? la mine nu e decat meniul start sus si niste informatii pe langa baterie sus. si jos calendar si contacts. la mine a ca in a doua poza.

post-286695-0-54136100-1327613618_thumb.jpg

post-286695-0-41472700-1327615310_thumb.jpg

Editat de Cezar-soferul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×