Sari la conținut
Forum Roportal
Bogdan2010ac

Pe forumul SOFTPEDIA moderatorii iti schimba mesajele cum vor

Postări Recomandate

Incredibil, dar pe marele forum SOFTPEDIA(Care de fapt e de 2 lei), moderatorii, cand au ei chef, iti modifica mesajul

, adaugandu-ti in paranteza diverse expresii(ca sa reiasa ca te faci de rahat singur) si apoi

nu mai poti edita. Ba iti opresc si mesageria personala, ca sa nu poti scrie administratorilor.

Un forum de comunisti frustrati.

Dovada:

Priviti mesajul de aici:

http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=834909&st=11646

(mesdajul #11658)

 

Asta am scris eu:

Mare dreptate ai!! E bine ca mai exista si oameni cu picioarele pe pamant printre toti postacii (ca mine) (ca mine) (ca mine) spalati pe creier si rupti de realitate de pe-aici.

Iar expresiile "(ca mine)"(numarul lor arata probabil amploarea afectiunilor mintale de care sufera individul) au fost adaugate de moderatorul cel redus.

Si dupa aia m-au banat, mare paguba, cine ar mai intra sa mai scrie pe un forum unde moderatorul

iti editeaza mesajul cum vrea??

Autorul este maretul moderator "radumiki":

http://forum.softpedia.com/index.php?showuser=7229

 

haha, si ce credeti ca face marele administrator "Courage" cand i se aduce la cunostinta de existenta acestui topic?

Da ban pe IP. Ha-ha-ha. Forumul lor de 3 parale, cu moderatori frustrati, unde nidaca intrebi ceva serios, te iau la misto si nu-ti raspund nimic util.

Editat de Bogdan2010ac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum crezi tu ca te putem noi ajuta sau.. ce putem face, noi ca.. forum, ca sa zic asa? Ce scop are denuntul asta al tau? Ce sens are sa aduci altora la cunostinta de existenta acestui topic?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum crezi tu ca te putem noi ajuta sau.. ce putem face, noi ca.. forum, ca sa zic asa? Ce scop are denuntul asta al tau? Ce sens are sa aduci altora la cunostinta de existenta acestui topic?

Pai sa mai stie si altii ce practici sunt pe acolo. Ca se cred cei mai tari.

Editat de Bogdan2010ac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' unde o fi frustrarea mai mare, la ei sau la tine, care ai deschis topic pe alt forum, ca sa te plangi de cat de frustrati sunt ei?

 

In fine, credeti ce vreti, dar mi s-a parut de-a dreptul aiurea cum procedeaza ei, nemaintalnind asa ceva pe vreun alt forum. Sa intre moderatorii sa-ti modifice mesajele cum vor. Si mai spuneau si altii de pe acolo ca li s-a intamplat tot asa, de au ajuns sa se intrebe "cand am scris eu asta, sau m-am tacanit"?!

Nu le convine un mesaj, sa-l stearga, etc, dar nu sa ti-l editeze cum au ei chef si dupa aia sa nu-l mai poti schimba.

Editat de Bogdan2010ac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai si tu mai mult p'aci.Si mie mi le modifica aici.Imi schimba punctuatia ca sa inteleaga si ai'lalti ce vroiam sa exprimez.laugh.gif

Glumesc...nu s-a 'ntamplat.yes.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, deci cu toata bunavointa.. nu avem de ce sa discutam aici felul in care modereaza altii pe alte forumuri, nu e treaba noastra, la ei trebuie sa raportezi, daca ai certitudinea ca ti s-a facut o nedreptate.

Acestea fiind zise, acest topic se inchide.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×