Sari la conținut
Forum Roportal
Iuli45

Reincarcare cartele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Depinde daca reteaua in care sunt inregistrate cartelele accepta asta. Numai de ei depinde. (asta daca am inteles bine ce vrei sa spui)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avem poste mobile,si eu si prietena mea de circa 2 ani;se pot reancarca cartelele si din Romania?

Pe ezetop.com se pot reincarca majoritatea cartelelor prepaid, indiferent de tara in care se afla operatorul si tara in care se afla utilizatorul. Iar la operatorii din lumea civilizata, serviciul de reincarcare este disponibil pe site-ul propriu, care poate fi accesat de oriunde din lume. In Romania, Orange are site propriu :P dar nu se deranjeaza sa ofere o posibilitate de a plati cu cardul o reincarcare a unei cartele prepaid.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu site-ul Orange Romania nu am avut experiente prea bune. Celalalt site mentionat nu l-am folosit dar nici lucruri bune nu am auzit despre el. Poate stie cineva un alt site care sa ofere reincarcare online?

Editat de Amalia Diaconescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu site-ul Orange Romania nu am avut experiente prea bune. Celalalt site mentionat nu l-am folosit dar nici lucruri bune nu am auzit despre el. Poate stie cineva un alt site care sa ofere reincarcare online?

 

Poti sa te uiti peste blogul asta. Tipa zice de ceva site-uri de reincarcare online. Vezi si tu, daca ai curaj incearca-le :o: le-as fi testat si eu dar sunt pe abonament...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

avem poste mobile,si eu si prietena mea de circa 2 ani;se pot reancarca cartelele si din Romania? multumesc frumos.

 

 

deschide-ti un cont aici : http://l0.ro/4S5

si poti sa incarci orice cartela din orice retea, daca ai un card.

 

Pe ezetop.com se pot reincarca majoritatea cartelelor prepaid, indiferent de tara in care se afla operatorul si tara in care se afla utilizatorul. Iar la operatorii din lumea civilizata, serviciul de reincarcare este disponibil pe site-ul propriu, care poate fi accesat de oriunde din lume. In Romania, Orange are site propriu :P dar nu se deranjeaza sa ofere o posibilitate de a plati cu cardul o reincarcare a unei cartele prepaid.

 

 

Daca ai cartele prepaid din Romania, fa-ti cont aici : http://l0.ro/4S5

si poti sa incarci orice cartela in orice retea, daca ai un card.

 

Cu site-ul Orange Romania nu am avut experiente prea bune. Celalalt site mentionat nu l-am folosit dar nici lucruri bune nu am auzit despre el. Poate stie cineva un alt site care sa ofere reincarcare online?

 

 

fa-ti cont pe : Link-ul meu

si poti sa incarci orice cartele din Romania, in orice retea

post-320126-0-86323300-1370692272_thumb.png

post-320126-0-09931000-1370692500_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×