Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Iuli45

Reincarcare cartele

Rate this topic

Recommended Posts

Depinde daca reteaua in care sunt inregistrate cartelele accepta asta. Numai de ei depinde. (asta daca am inteles bine ce vrei sa spui)

avem poste mobile,si eu si prietena mea de circa 2 ani;se pot reancarca cartelele si din Romania?

Pe ezetop.com se pot reincarca majoritatea cartelelor prepaid, indiferent de tara in care se afla operatorul si tara in care se afla utilizatorul. Iar la operatorii din lumea civilizata, serviciul de reincarcare este disponibil pe site-ul propriu, care poate fi accesat de oriunde din lume. In Romania, Orange are site propriu :P dar nu se deranjeaza sa ofere o posibilitate de a plati cu cardul o reincarcare a unei cartele prepaid.

Cu site-ul Orange Romania nu am avut experiente prea bune. Celalalt site mentionat nu l-am folosit dar nici lucruri bune nu am auzit despre el. Poate stie cineva un alt site care sa ofere reincarcare online?

Edited by Amalia Diaconescu

Cu site-ul Orange Romania nu am avut experiente prea bune. Celalalt site mentionat nu l-am folosit dar nici lucruri bune nu am auzit despre el. Poate stie cineva un alt site care sa ofere reincarcare online?

Poti sa te uiti peste blogul asta. Tipa zice de ceva site-uri de reincarcare online. Vezi si tu, daca ai curaj incearca-le :o: le-as fi testat si eu dar sunt pe abonament...

avem poste mobile,si eu si prietena mea de circa 2 ani;se pot reancarca cartelele si din Romania? multumesc frumos.

deschide-ti un cont aici : http://l0.ro/4S5

si poti sa incarci orice cartela din orice retea, daca ai un card.

Pe ezetop.com se pot reincarca majoritatea cartelelor prepaid, indiferent de tara in care se afla operatorul si tara in care se afla utilizatorul. Iar la operatorii din lumea civilizata, serviciul de reincarcare este disponibil pe site-ul propriu, care poate fi accesat de oriunde din lume. In Romania, Orange are site propriu :P dar nu se deranjeaza sa ofere o posibilitate de a plati cu cardul o reincarcare a unei cartele prepaid.

Daca ai cartele prepaid din Romania, fa-ti cont aici : http://l0.ro/4S5

si poti sa incarci orice cartela in orice retea, daca ai un card.

fa-ti cont pe : Link-ul meu

si poti sa incarci orice cartele din Romania, in orice retea

post-320126-0-86323300-1370692272_thumb.png

post-320126-0-09931000-1370692500_thumb.png