Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

cu ce te-au suparat ca vrei sa-i dai?

 

 

Melcii mananca prea mult si sanitarii sunt niste putori, fac curat doar de pastele pestilor... e foarte greu sa gasesti melci si sanitari seriosi in ziua de azi, astia donati mai mult ca sigur nu sunt originali din Cluj :crazy: . Dar oricum, melcul de dar nu se cauta la dinti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm.. interesante replici am primit... :) Pestele si melcii si-au gasit deja alt camin, asa ca anuntul nu mai este valabil.

De facut, nu mi-au facut nimic.. erau ascultatori si harnici (da.. sanitarul chiar era harnic, si aproape un an curata singur un acvariu de 10 l). Dar cum totul era amenajat petru un pestisor mai mare, care, din pacate, a murit....

Intr-adevar nu erau din Cj.. doar sanitarul era de aici, melcii din alta parte.. si tratament inuman nu este atunci cand incerci sa le gasesti un camin frumos 8) ... Oricum, si daca se va mai intampla sa am de donat ceva ce tine de acvariu, voi avea grija sa nu scriu aici, nici macar din greseala. Poate exagerez, dar nu mi-au placut ultimele 2 comentarii... Nu am prins "gluma"...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm.. interesante replici am primit... :) Pestele si melcii si-au gasit deja alt camin, asa ca anuntul nu mai este valabil.

De facut, nu mi-au facut nimic.. erau ascultatori si harnici (da.. sanitarul chiar era harnic, si aproape un an curata singur un acvariu de 10 l). Dar cum totul era amenajat petru un pestisor mai mare, care, din pacate, a murit....

Intr-adevar nu erau din Cj.. doar sanitarul era de aici, melcii din alta parte.. si tratament inuman nu este atunci cand incerci sa le gasesti un camin frumos 8) ... Oricum, si daca se va mai intampla sa am de donat ceva ce tine de acvariu, voi avea grija sa nu scriu aici, nici macar din greseala. Poate exagerez, dar nu mi-au placut ultimele 2 comentarii... Nu am prins "gluma"...

 

Te cred. Nici nu ma mira.

 

Totusi, povestea cu sanitarul cel harnic mi-a adus aminte de una care se desfasoara intr-un acvariu mai mare, plini de rechini.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×