Sari la conținut
Forum Roportal
Vesta

Fara feedback?

Postări Recomandate

Draga Roportal,

ti-am trimis un mesaj prin contact in care iti ceream ajutorul dar nu ai reusit sa-mi raspunzi. O sa te rog inca odata si aici. Din greseala, crezand ca sunt 2 pasi de realizare a unui blog, m-am trezit ca am facut...doua. Oricat m-am informat din cele ce sunt scrise pe aici, nu am gasit posibilitatea de a sterge unul din bloguri, mai ales ca pe unul am postat deja 2 articole. Cand dau blogul meu, la setari de pe forum, apare blogul fara articole. Daca postez si aici, apar articolele in dublu exemplar si risc sa stresez userii degeaba.

Te rog sa ma ajuti in aceasta problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga Vesta, in general, e mai bine sa alegi un moderator din lista si sa ii trimiti acestuia un mesaj, in cazul in care ai o problema/nelamurire etc.

Problema ta a fost rezolvata, blogul fara articole a fost sters. Dar oricum, profilul tau afisa blogul CU articole.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Darianna.

Phii, dar e greu de ales cu atatia supermoderatori sau moderatori! Oricum, nu cred ca voi mai avea probleme, dar daca vor fi, voi tine cont de acest sfat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu mi se aproba topicul de la implicare sociala, rog sa mi se dea explicatii pe baza regulamentului.

 

:hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi amintesc sa fi spus cineva vreodata ca suntem la dispozitia voastra 24/7 si nici ca topicele respective va vor fi aprobate instant. Postasesi mesajul doar cu jumatate de ora inainte.

Aria respectiva are un regulament, ar fi util daca s-ar citi, inainte de postarea unui topic. De asemenea, ar fi util sa se caute un topic in care se discuta aceeasi problema.

Mesajul tau a fost lipit la topicul Petitii!.

 

Mai putina rea-vointa ar fi benefica tuturor. Parerea mea.

 

 

 

Acestea fiind zise, toata lumea stie sa foloseasca PM-ul, acesta nu e topic de reclamatii.

Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×