Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ce spuneti de revenirea fetelor de la t.A.t.U.?

Sincer, nu ma asteptam la asa ceva. Credeam ca odata cu stingerea ecourilor si a interesului presei fata de artificiile publicitare, s-a zis si cu cariera lor. Se pare ca m-am inselat. Au revenit cu destul de mult succes, sunt in continuare mediatizate. Nu pot sa zic ca genul pe care il practica se incadreaza neaparat intre preferintele mele muzicale, totusi noile melodii sunt destul de 'catchy' si ceva mai mature decat cele de pe primul album. Bravo lor! (sau impresarului... sau managementului... sau casei de discuri...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm,am ascultat piesele astea noi!!si..nu sunt chiar asa de faine!!spun si ele 6-7 cuvinte,si..gata piesa,deci..nu'mi plac :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce spuneti de revenirea fetelor de la t.A.t.U.?

Sincer, nu ma asteptam la asa ceva. Credeam ca odata cu stingerea ecourilor si a interesului presei fata de artificiile publicitare, s-a zis si cu cariera lor. Se pare ca m-am inselat. Au revenit cu destul de mult succes, sunt in continuare mediatizate. Nu pot sa zic ca genul pe care il practica se incadreaza neaparat intre preferintele mele muzicale, totusi noile melodii sunt destul de 'catchy' si ceva mai mature decat cele de pe primul album. Bravo lor! (sau impresarului... sau managementului... sau casei de discuri...)

Care revenire?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si unele melodii frumoase si as putea zice ca unele chiar imi plac!!!melodii ca:30 minuets; all the thing se said; nas na da goniac; si altele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt fana, dar imi plac, canta bine :stars:

as putea zice idem stef_andry, chiar :airkiss:

Editat de copil-in-anonimat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia e singura care face efortul de a canta calumea, nu imi place vocea celeilalte ... Elena sau cum o cheama...? Au un stil misto, melodii faine, versuri faine, videoclipuri belea....pot sa zic ca imi plac, nu ca as fi fana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac tipele.

Au melodii chiar reusite, instrumentalul e cam slabut, dar merge.

Ca melodii imi plac perfect enemy, show me love si stars. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×