Sari la conținut
Forum Roportal
calamanos

Nu stiu ce sa fac.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna seara tuturor. Poate s-a mai vorbit despre acest subiect dar am nevoie de o parere sau un sfat chiar daca nu cred ca se va rezolva ceva dar poate asa raspunsurile voastre ma mai incalzesc

Tocmai am fost promovat pe un post pe care il astept de mai bine de un an jumatate si cea ce ma doare este ca m-am indragostit de o femeie enorm de mult si cu care sunt de ceva timp si ma inteleg cu ea cum nu cred ca m-am inteles cu nimeni altcineva

Problema e ca fata a iesit cu seful meu inainte si pana la urma sa angajat la noi la firma...acum nu mai sunt impreuna de aproape an dar cea ce ma deranjeaza e ca seful meu mie si prieten in acelasi timp si pana la urma eu o sa-i fiu sef acestei fete...si cred ca daca ar afla seful meu ca as avea ceva cu ea as zbura direct de la firma....

Acuma sa fiu sincer am asteptat foarte mult acest post si nu prea as vrea sa il pierd as pierde un loc de munca bine platit si un prieten pentru ca stiu ce gen de om e....dar mie foarte greu sa renunt si la ea avand in vedere ca dupa parerea mea nu am cunoscut pe cineva asa special....chiar nu stiu ce sa fac , stiu ca o sa las sa treaca timpul crezand ca o se clarfice lucrurile pentru ca asa sunt eu, dar stiu bine ca, cu timpul lucrurile se vor complica mai mult....ceea ce vreau de la voi e un sfat cat mai sincer si stiu ca o sa fie unii dintre voi care sa ma cricati dar asta e nu poti opri pe cineva sa-si spuna parerea....va multumesc mult si sper sa aveti mai multe sfaturi decat critici...o seara placuta tuturor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubita ta a fost cu seful tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestii de genul asta amestecate si ambiguitatea te pot distruge si pot distruge cea mai solida relatie .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai cupla cu ea . Du-te la munca . Pastreaza distanta cu respectiva .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai cupla cu ea . Du-te la munca . Pastreaza distanta cu respectiva .

 

Poate daca pastreaza distanta o sa se creada ca o persecuta pe fata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si-a facut-o cu mana ei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate da

 

Vezi filmul Closer cu Jude Law.

 

Si-a facut-o cu mana ei .

 

Saraca, tot femeia e de vina. Ar fi bine sa se dea cu funingine pe fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat de des esti nevoit sa interactionezi cu ea cat timp sunteti la munca? Ma gandesc ca poate reusiti sa fiti asa de discreti incat sa nu-si dea seful seama ca sunteti impreuna dar asta depinde mult si de cum se comporta ea. Daca asta nu se poate, avand in vedere ca tot sunteti prieteni, poti sa-i spui sefului de la inceput ca sunteti impreuna doar nu ai angajat-o tu ci el...asa ca de ce sa te dea afara pe tine?

 

Pana la urma tu nu ai nicio vina pentru ca ai cunoscut-o inainte sa se angajeze ea si inainte sa-i devii sef. O mica vina are ea dar si seful.

 

Complicat :doh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×