Sari la conținut
Forum Roportal
Sara'

Cum setez ora de la profil ?

Postări Recomandate

Buna ziua.

 

As vrea sa intreb cum setez ora de la profilul meu ? Oricat m-am straduit, nu am reusit. :blink:

 

Multumesc. :flowers:

Editat de Lizbeth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apesi pe butonul ala din dreapta sus unde scrie numele tau, si in drop menu alegi My Settings. In General Settings ai Time Zone - de acolo.

 

BTW, vezi ca e ceva subforum mai jos unde poti intreba (mai) linistita lucruri din astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apesi pe butonul ala din dreapta sus unde scrie numele tau, si in drop menu alegi My Settings. In General Settings ai Time Zone - de acolo.

 

BTW, vezi ca e ceva subforum mai jos unde poti intreba (mai) linistita lucruri din astea.

 

 

Multumesc pt raspuns, dar tot nu m-am descurcat. :surrender:

 

As ruga un moderator, daca se poate, sa imi regleze ora de la profil.

 

Multumesc. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moderatorii nu au posibilitatea sa faca modificarea asta

Ai aici niste screenshot-uri unde poti sa vezi meniul in care gasesti Setarile mele. Dai click pe Setarile mele si-ti arata imediat pagina unde poti sa selectezi fusul orar (GMT + 2 pentru Romania) http://www.roportal.ro/discutii/topic/83781-ghid-de-utilizare-a-noii-versiuni-roportal/page__view__findpost__p__1060591580

 

Nu e greu, trebuie doar putina bunavointa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pr informatie. :flowers:

 

Bunavointa este, numai ca la GMT + 2 Nu scrie Romania, ci alta zona. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

GMT+2 este SI ora Romaniei, chiar daca nu scrie acolo, asta se stie.

 

http://www.roportal.ro/discutii/topic/83781-ghid-de-utilizare-a-noii-versiuni-roportal/page__view__findpost__p__1060591986

 

Am rugamintea sa consultati topicul ajutator mai intai si sa deschideti topice NUMAI daca nu gasiti acolo informatia de care aveti nevoie. Multumesc!

 

Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×