Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iată reţeta:

 

- lăptişor de matcă - 4 grame

 

- miere de salcâm, luată de la Plafar - 1,5 kilograme

 

- polen măcinat - 300 de grame

 

- ser fiziologic - 200 mililitri

 

- tinctură de propolis - 150 de grame

Toate ingredientele se amestecă, apoi pasta creată se pune la frigider. Se ia o linguriţă dimineaţa, la prânz şi seara, pe stomacul gol, sau cu ceai.

Puteţi mânca după 30 de minute.

Editat de Gianina.musat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o reteta minune pentru cancer? :doh:

Vorbiti de cancer ca despre gripa,sa mor io.

 

Stiu si eu o reteta minune pentru cancer,testata pe propria-mi piele:operatie si chemoterapie.

 

Dormiti mai bine noaptea,dand sperante false oamenilor bolnavi?? :doh:

ai dreptate ,cu mierea nu poti scapa de cancer.

mincinosii stiu ce inseamna CANCER?stiu suferinta si sperantele celor bolnavi?al celor din jurul persoanei bolnave?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand citesti asa "reteta" care face miniuni , te lepezi de cancer,te intrebi daca cine a scris-o este ignorant sau vrea numai putina atentie...

intrebare,stiti vreo reteta de succes in tratarea si vindecarea cancerului?va rog argumente,fara injurii si alte bazaconii scrise,copii sa puna mana pe carte inainte de-a posta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrebare,stiti vreo reteta de succes in tratarea si vindecarea cancerului?va rog argumente,fara injurii si alte bazaconii scrise,copii sa puna mana pe carte inainte de-a posta!

 

Si eu am primit de la cineva reteta asta insa la alta conditie era reclamat decat cancer, parca de diabet sufera persoana care voia sa prepar eu reteta sa n-o coste nimic pe ea, ser fiziologic, propolis si altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum am scris mai sus: se baga in discutie persoane lipsite de inima si desteptaciune. Ei nu iau in consideratie ca bolnavi de cancer care sunt in panica si sunt foarte usor de impresionat cu baliverne citesc aceste replici si la sfarsit desamagirea lor este o tragedie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×