Sari la conținut
Forum Roportal
HR00

Job operator it helpdesk

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Suntem in cautarea unui tanar motivat si serios, dornic sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti si sa isi pune in valoare aptitudinile si cunostintele in domeniul it.

Cerinte

- Cunostinte avansate depanare PC

- Cunostinte avansate sisteme de operare (Windows 9x/2000/XP/Vista/7)

- Cunostinte medii sisteme de operare server (Windows NT/2000 Server/Linux)

- Cunostinte medii echipamente transfer de date (switch-uri, router-e)

- Cunostinte medii cablare structurata

Responsabilitati

Viitorul angajat va avea ca sarcina preluarea si solutionarea apelurilor pentru suport tehnic.

Beneficii Oferite

- Mediu de lucru placut

- Bonusuri de proiect

Atentie: sunt necesare cunostinte tehnice in domeniul calculatoarelor

Va rugam sa trimiteti aplicatia la adresa: recrutari.it@gmail.com

Informatii suplimentare pe site

Asteptam cu interes!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jobul este disponibil doar in Bucuresti?

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum