Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Legatura intre marimea testiculelor si fidelitate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care e acela? :D

Nu stiu. :blink:

 

daca ajung de marimea mingiilor de tenis banuiesc ca ar fi cazul unui control...

Sau prietena/sotia ta ar trebui sa se gandeasca serios ca se pune problema unei rupturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Relatia este dintre activitatea hormonala si fidelitate indiferent daca e barbat sau femeie.

Cel care are un surplus hormonal va apela la partener exterior.

 

Dar de ce nu poate apela la partenerul din interiorul relatiei, numa ca de mai multe ori pe zi sau pe saptamana ? De ce e musai sa apeleze prin vecini, prin cartier, prin oras, prin tara ? :o:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce nu poate apela la partenerul din interiorul relatiei, numa ca de mai multe ori pe zi sau pe saptamana ? De ce e musai sa apeleze prin vecini, prin cartier, prin oras, prin tara ? :o:

Ca nu-l tin ....bretelele. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este un articol in ziarul francez despre studiul starii mentale la femei si barbati.

 

Nu traduc, este material de comparatie numai vis-a-vis de cercetare, cand n-au ce sa faca savantii!!! Daca are loc undeva pe forum, merita pastrat ca-i interesant totusi, eu n-am gasit alt loc mai potrivit sa-l postez. Se poate sterge daca credeti ...

Pai si daca nu vrei sa-l traduci la ce l-ai mai postat ? O fi el intereseant, dar nu pentru cine nu parleste franceza. doh.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credintele mele se bazeaza pe minte si simturi.

Apropo, cand spun suflet ma gandesc tot la minte, la partea mintii careia ii corespund afectele.

Aia nu e credinta ci incredere.

In tine cateodata.

Bioenergia umana descrie mai corect parte vieti pe care nu o intelegem inca.

Intuitia joaca un rol mare si este reala.

Sugfletul este o imagine virtuala care paraseste trupul si zboara.

 

eu sunt putin ingrijorat de faptul ca unul din testiculele mele este mai mare... decat celalte doua...

Fara poze iti pierzi toata credibilitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×