Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Va place Modern Talking ? Ce parere aveti despre ei ?

E cea mai frumoasa amintire pe care o am in materie de muzica veche... inca ii ascult cu multa placere ! Chiar departe de Europa, am adus cateva CD-uri si casete cu ei, sunt super !

E Ok cine zice ca nu le place, ii inteleg... sunt din anii '85...eu, daca aud o melodie, stiu imediat din ce album e, sunt in top 10 al preferintelor mele muzicale. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E cea mai frumoasa amintire pe care o am in materie de muzica veche... inca ii ascult cu multa placere ! Chiar departe de Europa, am adus cateva CD-uri si casete cu ei, sunt super !

E Ok cine zice ca nu le place, ii inteleg... sunt din anii '85...eu, daca aud o melodie, stiu imediat din ce album e, sunt in top 10 al preferintelor mele muzicale. :spiteful:

acu pricepusi, dulcico ? exact asta vrusei sa z

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acu pricepusi, dulcico ? exact asta vrusei sa z

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cica gay..bai oamenilor!!se cunoaste ca unii sunteti manelisti sau ca ascultati porcariile din ziua de azi.!!multumesc!!sper ca nu am jicnit pe nimeni..!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:spiteful: alta generatie, alte gusturi ....

...candva am fost chiar fan! Idem Bad Boys Blue si CC Cath, care, desi vechi de peste 15 ani, remixate in fel si chip (bineinteles de un Dj profesionist, ma refer la ritm, deci) tot ar suna bine! In general muzik late 80's si early 90's se remarca printr-o foarte buna armonie intre ritm, sound si melodie. O asemenea muzik era ca si femeia cu sani fermi, picioare lungi, fund rotund si zambet dulce! :friends: (daca imi permit sa fac o comparatzie plastica). pe scurt, cam tot ce era mai frumos. Cele mai bune aranjamente muzicale... Voi astia, generatzia Sempron nu stitzi cam multe ! :friends: :D )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...candva am fost chiar fan! Idem Bad Boys Blue si CC Cath, care, desi vechi de peste 15 ani, remixate in fel si chip (bineinteles de un Dj profesionist, ma refer la ritm, deci) tot ar suna bine! In general muzik late 80's si early 90's se remarca printr-o foarte buna armonie intre ritm, sound si melodie. O asemenea muzik era ca si femeia cu sani fermi, picioare lungi, fund rotund si zambet dulce! :roll: (daca imi permit sa fac o comparatzie plastica). pe scurt, cam tot ce era mai frumos. Cele mai bune aranjamente muzicale... Voi astia, generatzia Sempron nu stitzi cam multe ! :D :P )

despre muzica sau despre femei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×