Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 13 ore, King1 a spus:

Ninja cats

 

Pisicile vor conduce lumea intr-o zi. :laugh:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am adus acasa din magazine toate alea pentru pisici dar n-au fost interesati macar sa mearga destul de aproape.   Le mirosea a ceva ce ei nu accepta si nici eu in casa n-am vrut extra mirosuri, a ajuns pe terasa la colectat praf si de acolo mai era un pas pan-la gunoi daca nu l-am dus imediat inapoi in magazin pentru rambursare. 

Interesant este ca pe un tricou de al nostru n-au probleme sa stea sau pe un prosop sau ceva din casa ce la punem in cutie acum ca este frig noaptea.    

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce s-au schimbat?   Cu noul format se schimba totul?   Nici mie nu-mi plac schimbarile pe paginile din computer, ultima oara mi-au sters toata informatia despre sora mea ca nu avea adresa de E-mail.    Atat de multi analfabeti lucreaza la aceste firme IT ca nu se poate imagina.  Numai la prostii se gandesc toata ziua ce sa mai modifice fara sa intrebe lumea daca le convine sau nu.   Formele actuale nu-mi plac deloc niciunde, nu de forum vorbesc ci de yahoo,  FB e o catastrofa, imi scrie verisorii doar acolo si eu nu sint obisnuita cu acele locuri mici si marunte, hit Enter si o iau de la capat mereu.   Google traduce doar mere si pere si-mi mai spune ca-mi va traduce din maghiara texte ca observa ca sint interesanta!!!    A fi programator e o chestiune, a traduce e cu totul altceva, dar ei habar n-au.  Un alt motiv de injurat pe toate limbile pentru mine cel putin.  Au distrus-o si pe asta.         

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×