Sari la conținut
Forum Roportal
sarah12

Carente sexuale

Postări Recomandate

viata lor sexuala este diversa si multumitoare, asa ca ei nu simt nici o nevoie sa se ocupe cu postatul pe forumuri.

 

 

Deci, singura solutie ca sa ma las de forum e sa ma fac baiat de bani gata ?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Libidoul care nu este "ars" intr-o viata sexuala implinita este directionat in alte domenii care aduc satisfactie.

Insa aceasta satisfactie este un substitut.

"Ridicati mana" cei care va recunoasteti,sau daca sunteti prea timizi puteti sa ma punctati.

Astept pareri pro si contra.

Multumesc.

 

Am gasit explicatia pentru faptul ca stau atat de mult pe roportal :viata mea sexuala neimplinita :crazy: . Asta cu toate ca nu prea mai am ce sa "ard" din libidou la cele 64 de primaveri pe are le am...

Daca nu se poate alfel ma multumesc si cu un substitut daca asta da satisfactie.

Lasand gluma la o parte s-ar putea sa existe ceva adevar in cele postate de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, singura solutie ca sa ma las de forum e sa ma fac baiat de bani gata ?

Baiat nu mai poti fi pentru ca esti femeie.

 

Cica Hitler ejacula cand tinea discursuri poporului geman. Avea orgasme cu Germania.

Editat de _Undying_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, singura solutie ca sa ma las de forum e sa ma fac baiat de bani gata ?

Lasand gluma la o parte,esti fata desteapta,gasesti tu singura raspunsul la intrebare. :bear:

 

Baiat nu mai poti fi pentru ca esti femeie.

 

Cica Hitler ejacula cand tinea discursuri poporului geman. Avea orgasme cu Germania.

DAR DE SCHIMBAREA DE SEX CE SPUI????!!!!!!

 

Cum energia este finita, normal ca trebuie dramuita, nu poti excela in toate domeniile. Dar nu cred ca marii artisti sunt impotenti sau invers.

Athmy-scuza-ma,dar nu ai inteles esenta problemei.

 

Oamenii normali numesc "surogat", acest tip de compensare.

 

 

Asa crezi tu sau asa crede psihoterapeutul tau? :stars

 

Ce te face sa crezi ca daca merg la psihoterapie nu pot avea propriile-mi pareri. :oh

Am depasi stadiul cand psihoterapeutul era "micul meu Dumnezeu"...

Intre timp am schimbat mai multi psihoterapeuti-caut pe cineva pana cand stiu ,simt ca mi se potriveste. :roll:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DAR DE SCHIMBAREA DE SEX CE SPUI????!!!!!!

 

daca ar putea fi posibila schimbarea de creier da

Editat de _Undying_
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa imi explice si mie cineva care e esenta aici. Mie mi se pare o generalizare grosiera.

Simplu. Daca nu ai parte de sex, te apuci si faci pe artistul, inventatorul, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simplu. Daca nu ai parte de sex, te apuci si faci pe artistul, inventatorul, etc.

 

Asta daca esti barbat (sexul activ), ca sa atragi femeile. Femeile nu au nevoie asa mare sa faca cariera, pentru ca ele atrag prin sexul lor barbatii. Apoi fac copii si incepe o alta etapa a vietii pentru ele. In care barbatii se pot simti inutili, neglijati..

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta am inteles si eu. Chestie de impartit timpul.

Nu e chestie de impartit timpul. E chestie de a atrage femele. Nu stiu insa cat succes are. Daca nu esti inzestrat de la natura, greu rau de tot. Nici sa faci cele mai tari picturi din lume nu iti poate aduce ce altii obtin pentru ca au fost inzestrati de la natura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×