Sari la conținut
Forum Roportal
AndreiRN

Rautate pe Forum

Postări Recomandate

1. Da, asupra moderatorilor. Asa repede uiti ce scrii?

2. Si le-ai dat drumul pe roportal? Ca altfel nu vad legatura cu titlul si tema topicului.

1. Ai vazut tu vreun moderator pe acest forum? Ce a moderat?

2. Corect. Off topic. Ban.

 

Nu am inteles.. cand am tolerat eu marlania si rautatea? Sau ce spui acolo?

Oauuuuuu ....

Cu permisiunea ta o sa apara si lista reala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ai postat aceste exemple si hai sa le analizam.

1. Pai atunci ca si acuma asa vad realitatea ta. Mi-am spus opinia cu sinceritate si nu am nici cel mai mic regret. Da, te-a durut si ai reactionat pt ca sti si tu ca aveam dreptate. Dar e un pas inainte din care sa invatat multe.

2. De fapt aici am mintit. In imaginatia mea nu era virtual ci ....... pot spune in public dar nu vreau sa te simti neplacut. Daca totusi doresti iti voi spune PM.

Exemplele puse de tine stiu ca ti-au creat durere dar a fost ceva real si asa cunm proverbul spune ...... Adevarul doare.

Nu le regret.

Nu m-au durut ci m-au enervat afirmatiile sau mai bine zis presupunerile tale. Pentru mine este de neconceput cum un strain pe un forum isi permite sa faca supozitii la adresa altui strain pe care nu il cunoaste in realitate si despre a carui viata sau relatie intima nu stie absolut nimic. E revoltator si da dovada de nesimtire crasa.

Ce ai putea tu spune la adresa mea, public sau privat, incat sa ma simt eu neplacut ? Nu ma cunosti absolut deloc, nu stii absolut nimic despre viata mea, despre familia mea sau despre relatia mea cu membri de familie. Deci ?

 

Eu zic sa nu mai pui tu baza in proverbe caci nu sunt valabile oricui, oricand. Evident ca nu te pot opri sa speculezi si sa-ti imaginezi fel si fel de chestii, dar pot macar sa-ti dau peste bot cum s-ar zice cand cred ca ai sarit calul. Pentru mine esti un strain si ca atare nu accept presupuneri din partea ta, in legatura cu chestii despre care nu stii absolut nimic. La fel si cu chestia cu durerea. Asta iar este o presupunere de a ta. rolleyes.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

3. Pai un pas bun ar fi macar o incercare la moderarea dialogurilor in loc de pedepse. Sau daca se aplica pedepse ar trebui rebotezati acele individe in "calai" ca e o jignire pt moderatori reali. Ceva mai putin abuz din partea administratiei ar fi .... normal.

 

Tu avand o experienta in moderarea forumul roportal de cati ani?! Cand nu stii cu ce te confrunti si cum au stat, stau si vor sta lucrurile, e mai bine sa te abtii, crede-ma!

 

1. Ai vazut tu vreun moderator pe acest forum? Ce a moderat?

2. Corect. Off topic. Ban.

 

Aaa poftim?! Esti putin pe langa subiect asa. Habar nu ai ce zici. In schimb ai idee cam de cate ori ar fi trebuit sa fii suspendat pana acum, dar ai fost tolerat. Maaaare greseala. Nu se va mai repeta.

 

Ma gandeam la inceput sa inchid topicul asta, dar te-am cunoscut si noi un picut mai bine cu ocazia asta. :hi:

 

In momentul de fata, forumul este mult mai linistit fata de acum 3-4 ani, de exemplu. Cam atat... nu mai conteaza.

 

Asta e de bine sau de rau? Ca i-am mai vazut si pe altii zicand asta, dar nu stiu daca sa ma simt bine sau sa ma simt jignita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur, din cauza ca au renuntat cei care promovau (mai mult) ceea ce am scris eu mai sus.

 

Mai aveti putin si scapati si de mine, numai ca eu deranjez asa, cam la juma' de an. Rar, da' pe termen lung. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×