Sari la conținut
Forum Roportal
AndreiRN

Rautate pe Forum

Postări Recomandate

Posteaza unul si hai sa-l analizam.

Eu am o memorie foarte buna.

Inca.

Las ca-ti dau eu un exemplu de rautate nerusinata din partea ta:

 

Femeia a fost mereu considerata unealta Dracului si daca mai era si desteapta pe deasupra...valeleu....nu numai ca nu se mai scula morcovul, dar se ofilea si cadea jos uscat, imediat.

Experiente propri vad eu in aceste randuri.

Atunci poate ai nevoie de o consultatie la oftamolog. Cu siguranta. Nu duce tu grija morcovului partenerului meu, bine ? Si cu asta sper sa punem aici capat frazelor cu tenta personala, pana nu escaleaza situatia. Ce crezi ?

1. De acord. Vad cu un stangul mai bine decat cu dreptul.

2. Imi si imaginez. E virtual.

3. Una zici si alta faci. Iti este imposibil reciprocitatea.

4. Eu nu cred.

http://www.roportal....-sau-inapoiata/

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las ca-ti dau eu un exemplu de rautate nerusinata din partea ta:

 

Naeema, on 22 December 2011 - 08:58 PM, said:

 

Femeia a fost mereu considerata unealta Dracului si daca mai era si desteapta pe deasupra...valeleu....nu numai ca nu se mai scula morcovul, dar se ofilea si cadea jos uscat, imediat.

 

AndreiRN, on 22 December 2011 - 09:46 PM, said:

 

1. Experiente propri vad eu in aceste randuri.

 

Naeema, on 22 December 2011 - 09:52 PM, said:

 

Atunci poate ai nevoie de o consultatie la oftamolog. Cu siguranta. Nu duce tu grija morcovului partenerului meu, bine ? Si cu asta sper sa punem aici capat frazelor cu tenta personala, pana nu escaleaza situatia. Ce crezi ?

 

AndreiRN, on 22 December 2011 - 10:34 PM, said:

 

1. De acord. Vad cu un stangul mai bine decat cu dreptul.

2. "2. Imi si imaginez. E virtual."

3. Una zici si alta faci. Iti este imposibil reciprocitatea.

4. Eu nu cred.

 

http://www.roportal....-sau-inapoiata/

Ma bucur ca ai postat aceste exemple si hai sa le analizam.

1. Pai atunci ca si acuma asa vad realitatea ta. Mi-am spus opinia cu sinceritate si nu am nici cel mai mic regret. Da, te-a durut si ai reactionat pt ca sti si tu ca aveam dreptate. Dar e un pas inainte din care sa invatat multe.

2. De fapt aici am mintit. In imaginatia mea nu era virtual ci ....... pot spune in public dar nu vreau sa te simti neplacut. Daca totusi doresti iti voi spune PM.

Exemplele puse de tine stiu ca ti-au creat durere dar a fost ceva real si asa cunm proverbul spune ...... Adevarul doare.

Nu le regret.

 

Nu e rautate, e marlanism si a postat asa de cand are cont.

Exista barbati ..... BARBATI

Si exista si pharell ca jucarie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti este usor sa iei la misto astfel de subiecte, bydy... dar cand domneau aici in mod oficial marlania si rautatea (plus incurajarea acestora), atunci, ce mai ziceai?

Editat de Olivier Dzidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti este usor sa iei la misto astfel de subiecte, bydy... dar cand domneau aici in mod oficial marlania si rautatea (plus incurajarea acestora), atunci, ce mai ziceai?

Pai la misto orice este usor si placut.

Eu inca vad incurajarea lor aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. In deschidera acestui topic nu m-am exclus nici macar o secunda.

 

In deschidere nu, un pic mai tarziu. Tu nu esti rau, tu spui adevarul. :lol2:

 

3. Am aratat eu cu degetul asupra cuiva in particular in acest topic? Eu cred ca doar am aruncat o piatra in apa si absev undele.

 

Da, asupra moderatorilor. Asa repede uiti ce scrii?

 

Pai ...... pana si glumele le fac cu seriozitate.

De exemplu cand de Paste am colorat niste oua crude si le-am amestecat in gramada.

 

Si le-ai dat drumul pe roportal? Ca altfel nu vad legatura cu titlul si tema topicului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. No, parca citesc o femeie sensibila.

2. Ho, frana! Tu ne acuzi, tu ne cauti circumstante atenuante. :doh: Pe aici, genul asta de manipulare nu tine.

3. Ce vrei de fapt?

1. Daca sunt atins ...... sensibil reactionez.

2. Eu doar observ.

3. Pai un pas bun ar fi macar o incercare la moderarea dialogurilor in loc de pedepse. Sau daca se aplica pedepse ar trebui rebotezati acele individe in "calai" ca e o jignire pt moderatori reali. Ceva mai putin abuz din partea administratiei ar fi .... normal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×