Sari la conținut
Forum Roportal
Hspoint

Iti cumperi haine online?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iti cumperi haine online? Daca da, de ce? Daca nu, de ce? Ai preferinte? Spune-ne si noua. Incep eu primul: mi-am cumparat cateva haine faine de pe www.haine.store.ro si mi se par prompti si seriosi. Ce e interesant, e ca poti proba hainele inainte de a le cumpara, deci e foarte tare. (doar pentru Timisoara, din pacate). In plus, in 2 ore de la confirmarea comenzii e cu hainele la usa! Foarte tentant! Si au politica clara de retur si simpla, in 10 zile, daca nu iti place, o trimiti inapoi, fara nici un motiv explicit. Ok, de ajuns cred. Dar voi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne luam haine la reduceri.

 

Posteaza doar in numele tau! Pe aici sunt oameni care cumpara haine la reduceri (mai ales unii dintre noi care au anumite joburi si nu-si permit sa cumpare haine scumpe pentru a le murdari la munca)!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne luam haine la reduceri.

 

Precun nici on line, ca n-avem Credit Carti cu sume mari la linie de credit.

 

In State si lumea westerna se schimba cu usurinta marfa nepotrivita, multa lume prefera forma asta de comert. Mi-e mi place sa probez acolo in magazin unde am multe modele din ce sa aleg daca una nu-mi vine cum vreau eu!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Precun nici on line, ca n-avem Credit Carti cu sume mari la linie de credit.

 

iti cumpar eu... ce ai nevoie ?? bikinei, ciorapei, manusi, caciulite ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai de astea ne trebuie aici pe caldura de 47*C si azi :crazy: nici bikini nu purtam!!!

Manusi doar la greblat sau maturat prin curte sa nu-mi faca bataturi coada, in ultimii 18 ani n-am avut ciorapi pe mine iar caciulita de vreo 40 de ani ... astea nu sint cautate in Phoenix precum fierul de calcat :yahoo: sau carpa de spalat geamuri :crazy:

:hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vrei haine de nici un fel atunci poate doresti sa fii dezbracata...

 

Asta nu e recomandat pe aici ca sherifful ne azvarle in puscarie pentru indecenta expunere, purtam din materiale foarte subtiri rochii lungi sau pantaloni, bermude, jeans unele, aproape totul este transparent ... ca trebuie sa respire si materialul altfel ne fierbem in suc propriu :crazy: curge apa pe noi ca un rau!!! sinteticele colectreaza apa si caldura

:stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu aici, ce minte ai si tu... gasim pe cineva sa te dezbrace in cabina de proba. privat, intim si la obiect!!! trebuie doar sa facem anuntul!!

 

stop-undressing-me-640x817.jpg

Editat de fast_motion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×