Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Asa...o chestie...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu mai pot sa dau puncte, le-am ispravit. :(

 

 

Si eu, dar trebuie sa recunosc ca a fost inspirat xesi si topicul e genial :lol:

 

La multi ani, binladila! Nu ne-ai zis care e specialitatea casei? :pizza:

Editat de Aseneth
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La restaurant:

 

Boifrendu' "Like this poppy'-ei: Draga ce doresti sa comanzi?Ea:-comanda draga ce vrei ca eu deja mi-s satula

kelnerul: inca o data... sarumana, domnita...

Doamneee :lol2:

 

Mai draga... Xesiboi, eu cred ca tu erai prefacut in Harap-Alb, prefacut in musca dupa ce s-a dat de 3 ori peste cap, a cate 3 si-ai auzit exact cuvintele mele.

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Xesiboi te-am gasit pe Yutube mah omule mah. :rot:

Nu mai pooot!!!! :lol2:

 

Vecinii cred ca-si inchipuie ca-s cu saniuta!!!

 

Nu mai pot sa dau puncte, le-am ispravit. :(

Si eu :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai pooot!!!! :lol2:

 

Vecinii cred ca-si inchipuie ca-s cu saniuta!!!

 

 

Si eu :cry:

Si tu esti cu schiurile, cand colo. :lol: Lasa, nu mai plange, ca bombardam noi tot poporul cand om avea iar dreptul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu esti cu schiurile, cand colo. :lol: Lasa, nu mai plange, ca bombardam noi tot poporul cand om avea iar dreptul.

Mnoa, eu cand rad, rad ca nu ma pot abtine. Daca-si inchipuie careva ca-s cu schiurile, sigur tre sa-si inchipuie ca tocmai am dat cu fundul de pamant si ma doare rau :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mnoa, eu cand rad, rad ca nu ma pot abtine. Daca-si inchipuie careva ca-s cu schiurile, sigur tre sa-si inchipuie ca tocmai am dat cu fundul de pamant si ma doare rau :crazy:

Eu uneori simt nevoia sa tropai, zici ca-s o herghelie de iepe. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi spui :lol:

 

Doar de-aia s-or fi obisnuit sa-mi bata-n calorifer mereu :roll:

Cand am fost sa-mi fac cumparaturile pt. Revelion erau reduceri la fructe. Si lumea se imbulzea ca la balamuc. Eu am apucat niste pungi si am inceput sa dau din coate (ca-s ascutite, ca la toti oltenii) sa prind si eu cat mai multe. Apoi, realizand ridicolul situatiei, m-a bufnit rasul. Abia m-am abtinut, imi venea sa ma asez in cur si sa rad ca nebuna. Ar fi fost un spectacol pe cinste. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand am fost sa-mi fac cumparaturile pt. Revelion erau reduceri la fructe. Si lumea se imbulzea ca la balamuc. Eu am apucat niste pungi si am inceput sa dau din coate (ca-s ascutite, ca la toti oltenii) sa prind si eu cat mai multe. Apoi, realizand ridicolul situatiei, m-a bufnit rasul. Abia m-am abtinut, imi venea sa ma asez in cur si sa rad ca nebuna. Ar fi fost un spectacol pe cinste. :lol:

Bine ca avem si simtul umorului, asta pe langa ca suntem foarte buni inotatori (la olteni stilul se numeste coate-n coaste) :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Coate ascutzite ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×