Sari la conținut
Forum Roportal
Artemis_Dida

Forever - asa de bun precum se zice?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Ce stiti despre produsele Forever? In afara ca se promoveaza in stil MLM si ca sunt exceptional de bune si ca nu stiu ce ratez daca nu-mi dau banii pe ele.

 

Astept pareri.

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

produsele forever sunt mai bune decat majoritatea produselor ce se gasesc in farmacii, dar nicidecum nu le-as putea incadra in clasa produselor "premium"

as zice ca sunt totusi o clasa superioara vitaminelor low cost care sunt pe toate gardurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred in produsele atat de scumpe. NU au cum sa fie atat de scumpe chestii simple. Cauta produse romanesti de pe piata si vei fi mult mai castigata.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred in produsele atat de scumpe. NU au cum sa fie atat de scumpe chestii simple. Cauta produse romanesti de pe piata si vei fi mult mai castigata.

sa nu exageram. sunt produse bunicele totusi. si prea scumpe nu sunt.

este drept ca-i mai bine sa folosesti ceaiuri si tincturi..insa pentru a te trata cu acestea ai nevoie totusi de o anumita educatie si nu toata lumea o are.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis ca nu or fi si bune printre aceste produse, dar se exagereaza cat de super mega extra sunt

si sunt scumpe, chiar f scumpe pentru bugetul nostru si mai ales cand poti gasi ceva mult mai ieftin si poate chiar mai eficient, printre produsele noastre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu au efecte secundare?

 

Nu intentionez sa le cumpar, prefer tratamentele traditionale, dar imi doresc sa stiu ce e de ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu au efecte secundare?

 

Nu intentionez sa le cumpar, prefer tratamentele traditionale, dar imi doresc sa stiu ce e de ele.

eu cred ca parerea personala poate deriva si din autodocumentarea de pe site-ul firmei,aici sunt doar pareri neavizate sau avizate,dar pot parea necredibile.

 

sa nu exageram. sunt produse bunicele totusi. si prea scumpe nu sunt.

este drept ca-i mai bine sa folosesti ceaiuri si tincturi..insa pentru a te trata cu acestea ai nevoie totusi de o anumita educatie si nu toata lumea o are.

nu doresc polemici pe aceasta tema,insa as dori sa stiu cum pot compara aloe vera cu o alta planta de pe la noi?si da,chiar se pot demonstra de ce sunt "asa scumpe",gasiti dumneavoastra un produs simil;ar mai ieftin si putem chiar discuta pe marginea a ceea ce contine si cat costa.

Multumesc.

Editat de petreflp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×