Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Craciunul- transmisiune in direct !

Postări Recomandate

Razvan si Dani ma enerveaza big time. Nu le mai suport moacele si de Craciun, ma uit la X Factor pentru concurenti, da' gagii aia 2 chiar imi provoaca repulsie, si cand ma gandesc ca ma uitam la emisiunea lor cand chiuleam diminetile de la scoala. Nu stiu cum ii puteam suporta.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a facut singura? Stiam eu ca-n strainezia e misto :cry: .

 

platesti si esti platit .... sau invers ... :unsure:

Te bagi ? :curious:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati gatit pentru masa de Craciun ? Ce cadouri ati cumparat ? Cum arata bradul ? Ce ati gasit sub brad ? :santa2:

 

 

Am avut un chef nebun de prajiturit si am facut 6 feluri de biscuitei care au fost foarte apreciati de toti cei care mi-au calcat pragul. Am mai prestat un tort, o supa, salata boef, sarmale, cornulete cu telemea si la final vita cu vin l acuptor. Dar de aia nu ma ating eu ::)

Pentru noi ne-am cumparat singuri nu l-am mai asteptat pe Mosul :roll: , iar fii-mea o primit mult prea multe de pe la toate neamurile.

 

Io, pentru ca am fost cuminte si vegetarian, am primit salata de boeuf fara boeuf. Zau ca se exista! :crazy:

idem :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine Craciunul a insemnat icre si piftie, mai mult nu a incaput, o sarma dimineata si una seara, dar au fost buuune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×