Sari la conținut
Forum Roportal
Epras

se reseteeaza in timp ce ma joc orice joc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci se reseteaza in timpc ce ma joc ......intru in joc merge ceva timp dupa care mi se blocheaza imaginea pc imi ramane in unctiunea se aude muzica sau sunetele de pe fundal ale jocului dar mi se stinge monitoru si nush ce ar putea fi

 

 

am pus pasta termo pe procesor adik am inlocuito am crezut initial ca se incinge procesorul sa fie monitoru dar nu are cum placa video nu se incinge ca am racire buna la ea nush ce ar putea fi imi poate sa ma ajute cineva cam astea sunt temperaturile de la pc

Motherboard 32

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce joc ti-se resteaza? Ce windows folosesti? Jocul este original sau nu?

 

Nu prea cred ca din cauza procesorului ti-se tot resteaza PC-u, mai degraba cred ca ai o problema cu sistemul de operare. Cam asta ar fii parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce joc ti-se resteaza? Ce windows folosesti? Jocul este original sau nu?

 

Nu prea cred ca din cauza procesorului ti-se tot resteaza PC-u, mai degraba cred ca ai o problema cu sistemul de operare. Cam asta ar fii parerea mea.

 

folosesc win 7 da asa am zis si eu ca poate fi de la sistemu de operare inainte de win 7 am avut un xp sp3 si aceleasi sintome si jocurile le iau de la diferite site-uri gen filelist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

temperaturile alea sunt mai mult decat ok

poate e un semn sa nu te mai joci atata si sa pui mana sa inveti :)

 

+ te mai joci mult "joace" de pe filelist vin mascatii la usa si nu o sa iti fie bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×