Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Romania: Misogina sau Înapoiata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tot discriminare se numeste. Discriminare impotriva femeilor destepte, educate si competente dpdv profesional, dar care poate nu-s aratoase si nu le-ar f*** nimeni intru o promovare la locul de munca. :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot discriminare se numeste. Discriminare impotriva femeilor destepte, educate si competente dpdv profesional, dar care poate nu-s aratoase si nu le-ar f*** nimeni intru o promovare la locul de munca. :o:

Deci nu suntem nici inapoiati nici misogini.

Ca si democratia, nu e perfecta, dar este cea mai buna forma de guvernare.

La fel si cu discriminarea, nu e 100% nediscriminanta - na.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu suntem nici inapoiati nici misogini.

Am zis eu asa ceva ? Nu. D-na Cretu fu ceea cu acuzatiile. In ciuda faptului ca am fost acuzata de paranoicii forumului ca am deschis acest topic plina de ura, cu un scop meschin, nu este adevarat. Eu personal nu cred ca Romania e o tara inapoiata si/sau misogina, in general vorbind. Aaaaa...ca exista aspecte misogine si instante de inapoiere pe ici si colo, asta este alta poveste.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis eu asa ceva ? Nu. D-na Cretu fu ceea cu acuzatiile. In ciuda faptului ca am fost acuzata de paranoicii forumului ca am deschis acest topic plina de ura, cu un scop meschin, nu este adevarat. Eu personal nu cred ca Romania e o tara inapoiata si/sau misogina, in general vorbind. Aaaaa...ca exista aspecte misogine si instante de inapoiere pe ici si colo, asta este alta poveste.

OK, you're hired.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×