Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hello tuturor din Ropoland,

 

A sosit vremea sa ma retrag,nu stiu pe cat timp,poate n-o sa mai revin niciodata,habar n-am,dar pe moment nu mai simt tragerea de inima sa mai particip la nici o discutie pe forum.In engl. se spune"burned-out".Nu am stiut precis la ce rubrica si topic sa incadrez vorbele mele asa ca am creat un subiect nou :) Ciudat e ca uite am venit si eu cu asa ceva..la spartul targului,ma refer la targul meu :)

In fine,se apropie sarbatorile si iar a trecut un an fara sa-l miros macar...nici nu stiu unde se duc anii astia toti?Cred ca in sacul Mosului.Vine el cu sacul plin dar dupa ce-l goleste,mai ia 1 an de la fiecare in carca lui si-i duce dracu' stie unde? Chiar o trai la Polul Nord? Cred ca mai mult adultii cred in el decat copii in ziua de azi :)

 

Astea fiind zise,stiu ce se pregateste in Romania :)E vremea crapelnitei si a colesterolului la cote ridicate.Sa nu mai vorbesc de diabet!Sarmale in prostie,carnataraie in nestire,piftie in dusmanie,cozonacaraie in dementa si la coada(a porcului:))se trage pe dreapta si se incearca pulsul si se pune oglinda la gura:)

 

Am uitat sa zic de galeti si butii de vin in bezmeticie curata..aho aho HOHOHO ca vine si Mos Carnat(iar ma iau de el) pe la geam cu cadouri si e rosu-n obraji de alcohol..poarta haine rosii(o fi vreun vechi comunist??),are par si barba lunga(o fi vreun hippie pacifist?)are pipa(oare ce-o fuma cu ea ca as vrea si eu)si in plus e vesel tare ca stie unde locuiesc acele fetiscane puse pe nazbatai.Ce-ar mai vrea el sa le tina in...poala.Hey!!! Nu cumva sa credeti altceva cu mintile alea crooked ce le aveti :)

 

Asa ca va urez si va doresc tuturor Sarbatori Fericite,un an nou plin de noroc,sanatate,dragoste si fericire si sa va vedti cu totii toate visele si gandurile realizate in pace si multa multa multa iubire!!!

 

LA MULTI ANI !!!

 

Love and peace to all!! HOHOHO

 

 

PS: felicitarea este av cors facuta in intregime de mine.Din pacate am observat ca nu mai e voie cu files ce depasesc o anume limita....deci imi pare rau dar felicitarea va iesi cam mica....sorry...

 

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draguta felicitare, chiar daca pare un pic aeriana :)

 

O sa iti simtim lipsa pe forum cu siguranta! Multumim ca ne-ai anuntat. Oricum, mai exista si reveniri, cine stie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate, iubire, luciditate si fericire, Black Elk! :)

 

 

Pe curand...cat mai curand! :yes:

Respect! :hi:

Editat de "Ana"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un prosperos An Nou fericit, sanatate si energie pentru calatoriile urmatoare!!!

 

Am avut placere sa te cunosc,

 

La Multi Ani!

 

Olga Khan

 

"Jose Feliciano - Feliz Navidad"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa zic de galeti si butii de vin in bezmeticie curata..aho aho HOHOHO ca vine si Mos Carnat(iar ma iau de el) pe la geam cu cadouri si e rosu-n obraji de alcohol..poarta haine rosii(o fi vreun vechi comunist??),are par si barba lunga(o fi vreun hippie pacifist?)are pipa(oare ce-o fuma cu ea ca as vrea si eu)si in plus e vesel tare ca stie unde locuiesc acele fetiscane puse pe nazbatai.Ce-ar mai vrea el sa le tina in...poala.Hey!!! Nu cumva sa credeti altceva cu mintile alea crooked ce le aveti :)

 

:rot:

 

Multa sanatate si fericire.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pleci tu dar vin eu dupa tine :friends: Ai grija de tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa citeasca si sa raspunda intrebarilor, ar insemna ca el sa fie inca pe forum, ori Elk zice ca a plecat sau cel putin nu o sa mai participe la discutii. :)

 

Sanatate si numai bine Elku, daca mai intri sa ne citesti mesajele de pe topicul asta. Daca nu...l-am scris ca sa fie scris.friends.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×