Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Ce sau cine ne-a enervat azi

Postări Recomandate

Deocamdata, pana la ora la care am postat topicul nu m-a iritat nimic, dar inca nu s-a terminat ziua!:yahoo:

cei de la credite de la BT, aroganti de-a dreptul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

profesoara de chimie!!care crede ca suntem calculatoare!!si,,ca nu avem altceva de facut decat sa'i invatam intr'o saptamana toata chimia de a 11,si sa refacem toate probleme!!...bolnava femeie!!daca a'ti cunoaste'o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
profesoara de chimie!!care crede ca suntem calculatoare!!si,,ca nu avem altceva de facut decat sa'i invatam intr'o saptamana toata chimia de a 11,si sa refacem toate probleme!!...bolnava femeie!!daca a'ti cunoaste'o

 

 

 

 

 

Cred ca e ceva cu chimia asta!Nu am vazut pana acum profesor de chimie care sa aiba toata tigla pe casa! :yahoo:

 

cei de la credite de la BT, aroganti de-a dreptul...

 

 

E, e veche povestea! In Bucuresti s-au mai domolit ofiterii de credite, ca inainte se purtau de parca ti-ar fi dat credite nerambursabile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da!!dar,profa asta a mea,chiar exagereaza,si ne streseaza pe toti!!!acuma inteleg ca e la profil,dar..nici chiar asa,nici nu are rost sa mai zic ceva!!pentru ca daca nu o cunoasteti,ve'ti spune ca doar exagerez...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offtopic cred ca mai e un topic cu titlul putin mai schimbat ...

 

ontopic..azi a fost bine dar ma asteapta 3 sapt cat de cat de cosmar iar a patra o sa fie prapad ca a venit randul si liceului nostru dupa vreo 9 in care a fost omis sa primeasca inspectie generala care dureaza doar 10-15 zile...si o sa avem fiecare clasa cam 4-5 inspectii si sa vezi atunci frumusete :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveza ca tre sa ma duc la scoala :flowers: si mie lenee

Editat de neuron

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×