Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Desene pierdute

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru a nu deschide un subiect nou, am ales sa postez in acest topic care imi pare cel mai potrivit...mai cu seama pentru faptul ca este deschis de catre Seba...

...in speranta ca o sa primesc si un raspuns...mentionez, astept raspuns din partea unui administrator al site-lui nu pareri din partea utilizatorilor...

...avand in vedere faptul ca site-ul schioapata de buna bucata de timp...ca promisiunile facute pentru o functionare in limite absolut normale, sunt uitate udeva pe vreun birou prafuit de timp...imi permit ca si utilizator al site-lui de 5 ani sa ridic urmatoarea probema, a sigurantei muncii depuse pe site...sunt la zi cu regulamentul si termenii de utilizare care se cer unui user dar va intreb la randul dumneavoastra oferiti sprijin utilizatorilor?...

...e vizibil pentru toata lumea modul in care acest site doar supravietuieste nu mai e mult pana se va prabusi cu adevarat...ei, intrebarea mea este: "Ce se va intampla in acel moment cu desenele noastre?"...O sa le pot accesa, se vor pierde?...banuiesc ca nimeni dintre cei activi nu doreste acest lucru si probabil nici administratorii insa lejeritatea cu care acestia trateaza tot ce se intampla pe site ridica serioase probleme de intrebare...

...daca nu aveti concret un raspuns de dat, am sa va rog sa-mi spuneti o modalitate(un program) prin care sa pot salva desenele din galeria mea, exact in formatul in care exista ele acum...nu doar o simpla poza a imaginii...doresc salvarea desenului in totalitate adica cu tot cu derularea lui...Este posibil?...

...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a nu deschide un subiect nou, am ales sa postez in acest topic care imi pare cel mai potrivit...mai cu seama pentru faptul ca este deschis de catre Seba...

...in speranta ca o sa primesc si un raspuns...mentionez, astept raspuns din partea unui administrator al site-lui nu pareri din partea utilizatorilor...

...avand in vedere faptul ca site-ul schioapata de buna bucata de timp...ca promisiunile facute pentru o functionare in limite absolut normale, sunt uitate udeva pe vreun birou prafuit de timp...imi permit ca si utilizator al site-lui de 5 ani sa ridic urmatoarea probema, a sigurantei muncii depuse pe site...sunt la zi cu regulamentul si termenii de utilizare care se cer unui user dar va intreb la randul dumneavoastra oferiti sprijin utilizatorilor?...

...e vizibil pentru toata lumea modul in care acest site doar supravietuieste nu mai e mult pana se va prabusi cu adevarat...ei, intrebarea mea este: "Ce se va intampla in acel moment cu desenele noastre?"...O sa le pot accesa, se vor pierde?...banuiesc ca nimeni dintre cei activi nu doreste acest lucru si probabil nici administratorii insa lejeritatea cu care acestia trateaza tot ce se intampla pe site ridica serioase probleme de intrebare...

...daca nu aveti concret un raspuns de dat, am sa va rog sa-mi spuneti o modalitate(un program) prin care sa pot salva desenele din galeria mea, exact in formatul in care exista ele acum...nu doar o simpla poza a imaginii...doresc salvarea desenului in totalitate adica cu tot cu derularea lui...Este posibil?...

...

 

 

Draga Aliosa...mai cu totii speram sa nu fie cazul, adica si eu m-am intrebat ce-ar fi daca s-ar duce totul, si munca utilizatorilor cu tot cu nervii asupra erorilor, conversatiile s.a.(au fost si momente frumoase, avand in vedere ca prin intermediul site-ului s-au imprietenit multi oameni), asa ca ar fi pacat sa se piarda. M-ati speriat cu mesajul, acum pare credibila povestea cu "21 decembrie" de anul asta (glumesc, fireste)...Eu una nu cred c-o sa se piarda ceva (doar un gand optimist :roll: ), chiar daca ar fi sa plece absolut toti utilizatorii. In cel mai rau caz poate vedem un mare 'FOR SALE' pe prima pagina, dar nimic mai mult. Stim noi ca moderatorii fac totul sa ne mearga bine. :yes: Dar oricum intrebarea dvs. e interesanta, desi presupun ca daca s-ar putea face ceva in privinta asta, probabil tot pe internet vor fi stocate desenele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reparati odata site-ul sau macar puneti un anunt in care sa scrieti ca nu se poate desena, 4 ore aiurea pe un desen care la sfarsit a dat eroare si din pacate s-a sters totul. E a-3-a oara cand mi se intampla. Erori peste erori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu se rezolva erorile astea sau daca nu mi se da desenul inapoi nu stiu. Pur si simplu este extrem de amuzant sa muncesti 5 ore la un color, si apoi... sa il pierzi... sa il salvezi bine si sa nu il mai gasesti in galeria de neterminate :( Desenul este acesta: http://www.desenatori.ro/desen-1934275.htm si va rog sa rezolvati... sa il inapoiati, pentru ca vreau sa il termin! Profilul meu este acesta: http://www.desenatori.ro/desenator/302576/ si desenul este pus la avatar... VA ROG FACETI CEVA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×