Sari la conținut
Forum Roportal
.seba.

Desene pierdute

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am pierdut si eu un desen dar faza e ca lam pus la neterminate si era pe zoom (sunt cam incepator) si s-a salvat dar habar n-am unde s-a dus. In galerie desigur ca nu apare, nici la mine in galerie. E unul pe tema skyrim , daca-l gasiti sa-mi spuneti si mie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici ar fi mai de ajutor linkul..

Sper sa il gasesti :)

 

 

 

 

http://www.desenatori.ro/desen-1741911.htm ul alt desen pierdut utilizator: Natsuru27

 

 

 

Asta e faza ca nu am cum sa fac rost de link. L-am cautat si probabil e desenul cu linkul asta http://www.desenatori.ro/desen-1818680.htm dar faza e ca e o eroare.Si l-am inceput asa de bine! :doh: :( :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar am pierdut un desen din cauza delogarii fara motiv!Ce se intampla? Am dat salvare la desen la neterminate si cand am dat pe butonul de profil m-am delogat si acum pur si simplu a disparut desenul! Imi dati si mie o explicatie ca sa stiu ca nu l-am pierdut degeaba!

 

Iar am pierdut un desen din cauza delogarii fara motiv!Ce se intampla? Am dat salvare la desen la neterminate si cand am dat pe butonul de profil m-am delogat si acum pur si simplu a disparut desenul! Imi dati si mie o explicatie ca sa stiu ca nu l-am pierdut degeaba!

 

 

 

Si macar pot afla si eu cum sa-mi gasesc un desen trecut la neinregistrate? Raspundeti-mi va rog!

 

Iar am pierdut un desen din cauza delogarii fara motiv!Ce se intampla? Am dat salvare la desen la neterminate si cand am dat pe butonul de profil m-am delogat si acum pur si simplu a disparut desenul! Imi dati si mie o explicatie ca sa stiu ca nu l-am pierdut degeaba!

 

 

 

 

 

Si macar pot afla si eu cum sa-mi gasesc un desen trecut la neinregistrate? Raspundeti-mi va rog!

 

Si asta este eroare de pagina dupa ce am incercat sa intru pe profilul meu

 

Warning: fopen(/var/www/media/desenatori/upload//howismade/desen.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 25

 

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 26

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 27

 

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /var/www/media/desenatori/upload//howismade/desen.dat in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 64

 

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/var/www/media/desenatori/upload//thumbs/.jpg' for writing: No such file or directory in /var/www/roportal/desenatori/inc/inc_thumb.php on line 167

 

Iar am pierdut un desen din cauza delogarii fara motiv!Ce se intampla? Am dat salvare la desen la neterminate si cand am dat pe butonul de profil m-am delogat si acum pur si simplu a disparut desenul! Imi dati si mie o explicatie ca sa stiu ca nu l-am pierdut degeaba!

 

 

 

 

 

Si macar pot afla si eu cum sa-mi gasesc un desen trecut la neinregistrate? Raspundeti-mi va rog!

 

 

 

Si asta este eroare de pagina dupa ce am incercat sa intru pe profilul meu

 

Warning: fopen(/var/www/media/desenatori/upload//howismade/desen.dat) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 25

 

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 26

 

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 27

 

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /var/www/media/desenatori/upload//howismade/desen.dat in /var/www/roportal/desenatori/mods/as3_testSave.php on line 64

 

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/var/www/media/desenatori/upload//thumbs/.jpg' for writing: No such file or directory in /var/www/roportal/desenatori/inc/inc_thumb.php on line 167

 

 

 

 

E de vina dimensiunea desenelor mele?

 

Am gasit desenul pana la urma asta e linkul puteti sa mi-l puneti la neterminate sau macar la terminate?

 

 

http://www.desenatori.ro/desen-1820565.htm

 

Nume cont:wolf_fire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, boshoo! :flowers: ..dar..am noroc, sunt fata perseverenta, fac rapid altul...macar sa ne auda seba si sa restituie desenele celorlalti utilizatori..ne auzi, seba?! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×