Sari la conținut
Forum Roportal
aygun

Am visat Diavolul

Postări Recomandate

sigur ca marea majoriatea avem probleme cu capul, insa vindecarea vine odata cu acceptarea "bolii"

eu recunosc...dar tu?

Frumos abordata problema.Cred ca pe tine te viseaza cei ce sustin ca l-au visat pe diavol. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astea sunt simple supozitii.Nu baga nimeni texte standard deoarece fiecare carte are talcul si intelesul ei.Trebuie citite fie de persoana interesata fie de o alta iar explicatiile trebuie cautate in cartea care este de citit nu din povestile personale ale ghicitorului.

 

 

 

 

 

Si eu l-am visat pe al' rau cand aveam vreo 15 ani cam asa.....si e pe bune :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frumos abordata problema.Cred ca pe tine te viseaza cei ce sustin ca l-au visat pe diavol. :blink:

 

:stars: faptul ca ma asemuiesti pe mine cu El, are vreo relevanta spirituala pentru tine, te face mai fericit, mai credincios?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai uitati atata la televizor ...va intuneca mintea...mai ales la toate prostiile de groaza ...stiri socante ...ma iesit fratilor in natura sa u apucat-iva de vre-un sport...si lasati deoparte barfa...in general

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu va mai uitati atata la televizor ...va intuneca mintea...mai ales la toate prostiile de groaza ...stiri socante ...ma iesit fratilor in natura sa u apucat-iva de vre-un sport...si lasati deoparte barfa...in general

:good:

asa este...toate "prostiile sunt de groaza"...si apoi, sincer sa fiu vom avea suficient timp sa stam in natura, la loc minunat, la loc cu verdeata , s.m.d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×