Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Ce ai face daca ai fi prost?

Chestionar  

217 membri au votat

  1. 1. Credeti ca un prost isi va da seama vreodata ca e prost?

    • da, sigur se va trezi si va deveni brusc urmasul lui Patapievici
      22
    • nu, si va trai vesnic fericit in indiferenta lui
      152
    • nu stiu fiindac sunt prea prost ca sa inteleg intrebarea.
      43


Postări Recomandate

In padurea cu alune, Aveau casa trei pitici, Vine pupaza si spune: ... simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsuland filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice inspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice inspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista... parerea mea ... " ..la final, pupaza a fost impuscata"..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce putini prosti suntem pe aici :o:

Am sa cer privilegii de minoritar :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In padurea cu alune, Aveau casa trei pitici, Vine pupaza si spune: ... simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsuland filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice inspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice inspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista... parerea mea ... " ..la final, pupaza a fost impuscata"..

:blink: :o:

N-am inteles nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as avea aspiratii inalte ..ceva ..ctc -st ..pe aici . :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ati pune intrebarea asta implica recunoasterea prostiei. Asa ca cine recunoaste ca e prost? Nimeni :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as fi atat de prost (DOAMNE FERESTE!!!!!!!!!) incat nu as face nimic.

totul cred ca mi s-ar parea natural si firesc ( fiind prost)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×