Sari la conținut
Forum Roportal
Save

Inchidere abonament Orange

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am un abonament de date la Orange de peste 2 ani pe care nu-l folosesc deloc si in sfarsit a venit vremea sa nu mai platesc in fiecare luna degeaba...

Cu o luna inainte sa expire perioada contractuala am mers frumos la Orange Shop si am intrebat ce trebuie sa fac pentru a rezilia un abonament... Mi-au spus sa sun la 411. Am sunat. (in septmebrie)... Mi-au spus ca ma suna ei in zilele urmatoare. Nu m-au sunat. Am sunat din nou, trecuse o perioada de contractare, nu se putea inchide pentru ca trebuia sa-mi platesc vastele datorii catre Orange. Am intrebat daca pot rezilia contractul direct la Orange Shop pentru a nu trebui sa sun din nou. Raspuns: NU. Ok, am platit. Am sunat din nou. Au spus ca ma suna ei in 48 de ore, au intrebat intre ce ore sunt disponibila si la ce numar de telefon. NU m-au sunat. Si asa mai trece o luna... si mai vine o factura...

Aveti idee cum scap de nesimtitii astia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am reziliat la ei, nu am sunat la nici un 411. Am platit restantele, ca era un abonament pe care nu-l mai foloseam de vreun an sau asa ceva .. si am facut si cererea de reziliere tot acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am reziliat la ei, nu am sunat la nici un 411. Am platit restantele, ca era un abonament pe care nu-l mai foloseam de vreun an sau asa ceva .. si am facut si cererea de reziliere tot acolo.

 

Dar la ei imi zic sa sun la 411... :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

( reziliere abonament orange )

 

Pentru a rezilia un abonament orange fara durerile de cap date de 411,

se trimite o cerere catre orange la numarul de fax: 0212037311 persoane fizice sau 021 2037322 firme.

Atasat e formularul. Sper sa ramana disponibil mai mult timp, il voi posta si pe alte forumuri.

post-377243-0-95922600-1347949900_thumb.png

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

( reziliere abonament orange )

 

Pentru a rezilia un abonament orange fara durerile de cap date de 411,

se trimite o cerere catre orange la numarul de fax: 0212037311 persoane fizice sau 021 2037322 firme.

Atasat e formularul. Sper sa ramana disponibil mai mult timp, il voi posta si pe alte forumuri.

 

Multumesc pentru formular!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×