Sari la conținut
Forum Roportal
Diela

Dormitorul zodiei tale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

la leu ii prea incarcat

imi place varsator, capricorn, fecioara, sagetator ...

Editat de samsara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Varsatorul , Scorpionul si Fecioara ce mai respecta cat de cat regulile feng -shui. Restul nici nu vreau sa ma gandesc. Pestii si Sagetatorul catastrofa totala, elementul apa nu are ce sa caute in dormitor . :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai pe gustul meu e la Fecioara. Ce-i porcaria aia, io-mi doresc piscina, da' nu in camera unde dorm. Ma mai trezesc noaptea sa ma duc la baie si ce fac, imi rup gatu' cu piscina aia acolo?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

THAT'S RIGHT!!!!!!!!! Virgo is the BEST!!!!!!!

Parca nu m-as cunoaste :spiteful:

Cat mai simplu si deci mobila si decor minimalist,ultra modern,spatiu mare ,am nevoie de spatiu,altfel nu ma simt bine.Cunosc Feng Shui si aplic filosofia in locul unde traiesc si asezarea obiectelor intr-o armonie cat mai aproape de perfecta.Deh...sunt maniac dupa perfectiune chit ca stiu ca nu se poate atinge :)

 

Vreau multa lumina si geamuri peste tot,alb in jur cu negru si sticla.De fapt..aceasta e casa mea cu 2 etaje,la et. 1 am loft(living,dining,kitchen)la et 2 am 2 dormitoare,unul este atelierul meu de lucru.Terasa la et. 1.La parter e garaj pt. 2 masini si gradina si sala de spalat rufe etc.

 

Cateva poze sunt mai edificatoare :

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×